اهواز - نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از مردم این استان خواست به دیدوبازدید عید فطر نروند و در خانه بمانند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدمهدی موسوی فرد در آستانه عید فطر در گفتگویی با اشاره به اینکه عید فطر جایگاه بالایی نزد مردم استان دارد و مردم در این روز مراسم های بی شماری را برگزار می کنند، اظهار کرد: مردم با در نظر گرفتن شرایط موجود استان، در ایام عید فطر به دیدوبازدید نروند و از طریق تلفن و با استفاده از فضای مجازی عید سعید فطر را به همدیگر تبریک بگویند.
وی افزود: با توجه به وضعیت قرمز کرونا در استان که باعث شده خیلی از اعمال عبادی تعطیل شود، درخواست می شود که دیدوبازدید مردم از طریق فضای مجازی و برقراری تماس تلفنی باشد.
امام جمعه اهواز تصریح کرد: از لحاظ شرعی، صله رحم نیز از طریق تماس تلفنی و پیامک محقق می شود، از سران عشایر عرب و بزرگان و معتمدان استان می خواهم مردم را به ماندن در خانه در روز عید سعید فطر دعوت کنند تا شاهد کاهش ابتلاء به ویروس کرونا و حفظ جان مردم باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد تأکید کرد: بی شک با همکاری مردم کنترل و مهار و ریشه کنی این ویروس آسان تر می شود.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه ویروس کرونا از طریق تماس به راحتی منتقل می شود، در حال حاضر در خانه ماندن، فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی بهترین راهکار برای کنترل و جلوگیری از شیوع بیش ازپیش آن محسوب می شود.
به گزارش خبرنگار مهر ، تاخت وتاز کرونا در استان خوزستان ادامه دارد و در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در این استان شناسایی شده اند.
علی احسان پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص آخرین مبتلایان به کرونا اظهار کرد: مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری