هیچ وزیری به اندازه سلطانی فر آشنا به ورزش نبوده است/ پرسپولیس مقابل السد عملکرد بسیار خوبی داشت

برنا نیوز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۶
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تا به حال هیچ وزیری به اندازه آقای سلطانی فر آشنا به ورزش نبوده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق شد السد قطر را با نتیجه دو بر صفر در ورزشگاه آزادی شکست بدهد.
اسماعیل حلالی، پیشکسوت این باشگاه، پیرامون بازی به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس مقابل السد بازی بسیار خوبی داشت و از همان ابتدا هم با آرامش و بدون استرس بازی کرد و توانست توانایی خود را به خوبی نشان دهد و توانایی خود را دیکته کند.
وی افزود: تیم حریف هم موقعیت هایی داشت که علیرضابیرانوند هم به خوبی در این بازی درخشید، روی هم رفته پرسپولیس از حریف نامدار و پر ستاره اش سرتر بود.
حلالی با اشاره به بازی هفته آینده سرخ پوشان در جام حذفی عنوان کرد: بی تردید پرسپولیس بازی سختی مقابل سپاهان در اصفهان دارد و بازیکنان نیز به خوبی اشراف دارند و من امیدوارم بچه ها با تمرکز کافی انشاالله این جام را نیز برای باشگاه به ارمغان بیاورند.
هافبک پیشین تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به عملکرد وزیر ورزش و جوانان گفت: تا به حال هیچ وزیری به اندازه آقای دکتر مسعود سلطانی فر آشنا به ورزش نبوده است. وی در این چند سال عملکرد بسیار خوبی داشته و واقعا نیز جزو افرادی است که علاقمند به این کار است. من به خاطر دارم در جایی به صورت اتفاقی با وی برخورد داشتیم، بدون اینکه من بخواهم چیزی بگویم، ایشان من را شناخت و حتی می دانست چه سالی در تیم ملی بازی کردم و در حال حاضر چه کار می کنم. متاسفم یک روز در مورد وی می گویند پرسپولیسی است، یک روز می گویند استقلالی است و نمی دانم چگونه عده ای به دلیل نتیجه نگرفتن یک تیم می خواهند چنین فرد کاردان و با لیاقتی را استیضاح کنند.

سرخط اخبار