عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: آمریکا با مسدود کردن خبرگزاری فارس میزان اعتقادش به آزادی بیان را نشان داد.

حجت الاسلام احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مسدود کردن خبرگزاری فارس توسط آمریکا، گفت: آمریکایی ها کوچکترین توجهی به حقوق و قوانین بین المللی در رابطه با خبرنگاران و خبرگزاری ها ندارند و دست به مسدودسازی خبرگزاری فارس می زنند.
وی افزود: از سوی دیگر این اقدام و اقداماتی از این دست به نفع آمریکا نخواهد بود بلکه باعث می شود خبرگزاری فارس که در راستای نظام جمهوری اسلامی گام برمی دارد و تحلیل و خبر دارد و فعال است محکم تر به مسیر خود ادامه خواهد داد؛ البته این اقدام برای آمریکا نتیجه عکس به همراه خواهد داشت. 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: ما مطمئن هستیم که با مسدودسازی خبرگزاری فارس توسط آمریکا شکست دیگری این بار از جریان خبری در دنیا به آمریکا تحمیل خواهد شد.
سالک خاطرنشان کرد: فارس باید با قدرت بایستد و البته خواهد ایستاد و تلاش کند که نقطه نظرات خودش را به تمام خبرگزاری های جهان منتقل کند. 
وی افزود: همان طور که امام (ره) و مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و ما با قدرت به پیش خواهیم رفت و خبرگزاری فارس رسالت خبری خود را همانند گذشته انجام خواهد داد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان اظهار داشت: ملت ایران بیش از 40 سال است که با پیروی از ولایت فقیه جلوی تحریم ها و زورگویی های استکبار به سرکردگی آمریکا ایستاده است و فشارها و تحریم ها این ملت را مقاوم تر و مستقل تر کرده است.
انتهای پیام/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.