دادستان عمومی و انقلاب شهرضا با اشاره به فک پلمب بعضی مغازه ها به صورت غیرقانونی گفت: فک پلمب مجازات سنگینی دارد و اگر این اتفاق افتاد برخورد جدی تر با فرد خاطی انجام می شود.

امیرحسین رزاززاده امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرضا با تأکید بر ساماندهی انارفروشان در شهرضا اظهار داشت: شهرداری باید با همکاری نیروی انتظامی گشت مداوم در خصوص انارفروشان داخل شهر و اطراف امامزاده بگذارد و با افراد غیرمجاز تحت عنوان سد معبر برخورد و آن ها را جمع آوری کند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرضا با تأکید بر اینکه برخورد با دستفروشان اطراف امامزاده شاهرضا عزم شهرستانی را می طلبد، افزود: اداره اوقاف باید به موضوع دست فروشان اطراف امامزاده ورود پیدا کند، اوقاف باید در قبال پول هایی که در قالب درآمد از موقوفات چه مستقیم و چه غیرمستقیم دریافت می کند برای شهر هم هزینه کند.
وی با بیان اینکه حضور انارفروشان در محور شهرضا به اصفهان بسیار خطرآفرین است و به اداره راه دستور صریح داده شده که آن ها را جمع آوری کند، بیان کرد: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا باید انارفروشان در شهرضا ساماندهی شوند و سازوکاری برای فروش آن ها تعریف شود.
رزاززاده با اشاره به بازگشایی تالارهای پذیرایی در شهرضا عنوان کرد: باید یک نسخه واحد برای تالارها نوشته شود و عدد مشخصی برای ظرفیت همه تالارها مشخص شود.
دادستان عمومی و انقلاب شهرضا با تأکید بر اینکه ماسک و مواد ضدعفونی کننده باید بر روی میزهای پذیرایی در تالارها وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: بازرسی تالارها باید انجام شود و اگر رعایت پروتکل ها انجام نشد، تالار پلمب می شود.
رزاززاده با اشاره به فک پلمب بعضی مغازه ها به ویژه قلیانی ها به صورت غیرقانونی گفت: فک پلمب مجازات سنگینی دارد و اگر این اتفاق افتاد برخورد جدی تر با فرد خاطی انجام می شود.
انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ج۱۰/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار