سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: اگر انتخابات به سال آینده هم کشیده شود، بنده به هیچ عنوان در انتخابات ثبت نام نخواهم کرد، چون هیچ برنامه ای برای ریاست در فدراسیون ورزش های رزمی ندارم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی در حالی قرار بود روز سه شنبه 12 آذرماه در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شود که یک روز قبل از آغاز برگزاری انتخابات، فدراسیون ورزش های رزمی اعلام کرد بنا به دلایلی، مجمع انتخابات لغو و برگزاری مجمع به زمان دیگری موکول شد. سیدعباس احمدپناهی، محسن احمدی، عباس علی اکبری، یوسف بهتری، علیرضا خسروی، فرهنگ  شادنیا ، رضا شیرین آبادی فراهانی، منصور عبدی، افشین هادی چگینی، محمد نوحی و علی غفاری، نفراتی هستند که برای شرکت در مجمع انتخاباتی مورد تایید قرار گرفته اند.
شهرام عظیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تاریخ جدید انتخابات و اینکه گفته می شود قرار است تا پایان سال جاری انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی برگزار شود، اظهار داشت: تلاش ما بر این است که مقدمات برگزاری انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی را مهیا کنیم تا هر چه زودتر انتخابات تا پایان سال برگزار شود، البته هنوز زمان برگزاری انتخابات مشخص نیست. 
وی درباره اینکه ظاهرا باید تأیید صلاحیت تمام کاندیدا باید مجددا مورد بررسی قرار بگیرد، گفت: این موضوع حوزه تخصصی عزیزانی است که مراحل تایید صلاحت کاندید ها را انجام می دهند. چون تأیید صلاحیت ها از سوی مراجع مربوط انجام می شود و در رابطه با این موضوع بنده هیچ اطلاعاتی ندارم. 
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی درباره اینکه در صورت موکول شدن انتخابات به سال آینده، ثبت نام کاندیدا دوباره انجام خواهد شد و در این صورت آیا شما هم برای کسب کرسی ریاست این فدراسیون ثبت نام خواهید کرد، خاطرنشان کرد: تلاش ما برای برگزاری هر چه سریع تر مجمع است ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار