بارانی: در گرما تمرین می کنیم و رختکن نداریم!/ویسی دست تنها است

فارس نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴
بازیکن تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: وضعیت بسیار بدی داریم به طوری که حتی بعد از تمرین نمی توانیم دوش بگیریم چون رختکن نداریم!

صادق بارانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت تیم شاهین شهرداری بوشهر در آستانه هفته سوم لیگ برتر گفت: برخلاف نظر افکار عمومی باید بگویم که وضعیت تیم ما جالب نیست و متأسفانه یک زمین تمرین نداریم که بتوانیم زیر نور تمرین کنیم. ما باید در ساعت 5 بعدازظهر و در اوج گرمای بوشهر تمرین کنیم که این مسأله باعث می شود بدن بازیکنان تحلیل برود. ما یک زمین تمرین نداریم که نورافکن داشته باشد تا بتوانیم زیر نور تمرین کنیم و به همین دلیل مجبور هستیم که در گرمای بوشهر تمرین کنیم و این مسأله اصلاً زیبنده یک تیم لیگ برتری نیست. 
وی ادامه داد: ما حتی یک رختکن نداریم و شاید برای همه تعجب آور باشد که بگویم ما بعد از تمرینات نمی توانیم دوش بگیریم چون یک رختکن مناسب نداریم و در حالی که باید بعد از تمرین ریکاوری کنیم اما به دلیل نداشتن رختکن نمی توانیم این کار را انجام دهیم. از طرف دیگر آقای ویسی سرمربی تیم دست تنهاست و ما بازیکنان اینجا مشکلات زیادی داریم. ما مجبوریم مشکلات خودمان را به آقای ویسی بگوییم اما او نمی تواند هم کارهای فنی را انجام دهد و هم به مسائل بیرون از زمین بپردازد. امیدوارم که به فکر تیم ما باشند چرا که مردم در کوچه و خیابان ما را می بینند و تقاضای برد می کنند اما در این شرایط واقعاً کار سخت است چرا که آقای ویسی هم باید در کارهای فنی ورود کند و هم مشکلات را رفع نماید و این مسأله باعث می شود که او تمرکزش را از روی مسائل فنی از دست بدهد.
بازیکن شاهین شهرداری بوشهر درباره اینکه مشکلات مالی این باشگاه در چه شرایطی است، خاطرنشان کرد: حدود 2 ماه است که تمرین می کنیم اما فقط 10 درصد به ما پول دادند و این در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار