مسئول ستاد نماز جمعه بوشهر گفت: با توجه به رشد صعودی مبتلایان به ویروس منحوس کرونا در روزهای اخیر برای حفظ صحت و سلامتی مردم نماز با شکوه عید سعید فطر در مصلای جمعه شهر بوشهر برگزار نمی شود.

- اخبار استانها -
حجت الاسلام سیدنعمت الله رکنی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر ، با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به برگزاری نماز این عید پرداخت و اظهار داشت: نماز عید سعید فطر به علت رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مصلی بوشهر برگزار نمی شود.
وی از رشد صعودی بیماران کرونایی در بوشهر خبر داد و افزود: با توجه به رشد صعودی مبتلایان به ویروس منحوس کرونا در روزهای اخیر و تصمیم ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری نماز عید فطر در شهرهای قرمز استان بوشهر، برای حفظ صحت و سلامتی مردم ، نماز با شکوه عید سعید فطر در مصلای جمعه شهر بوشهر برگزار نمی شود.
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان بوشهر نیز با بیان اینکه نماز عید سعید فطر به صورت غیرمتمرکز در مساجد شهرها برگزار می شود تصریح کرد: نماز عید سعید فطر در استان بوشهر بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با کرونا با لحاظ کردن شرایط موجود به صورت غیرمتمرکز برگزار می شود.
حجت الاسلام یعقوب بهمیاری افزود: در نقاط مختلف استان بوشهر شرایطی برای برگزاری نماز عید سعید فطر به صورت غیرمتمرکز به منظور حفظ سلامتی مردم در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه نماز عید فطر در مسجدهای شهرهای سفید که مجاز به برگزاری نمازجمعه هستند برگزار می شود گفت: نماز عید سعید فطر در این شهرها در صورت مدیریت و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، به طور غیر متمرکز و با اجازه امام جمعه شهر می توان اقامه کرد.
نماز عید فطر در مصلی ها برگزار نمی شود
نماز جمعه در 5 شهر استان بوشهر برگزار می شود
5 جایگاه نماز جمعه در استان بوشهر برای میزبانی از نمازگزاران آماده شد
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار