مسابقه کتابخوانی مجازی «سه دقیقه با کتاب» از فردا با محوریت کتاب «مقالات شمس» آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، مسابقه کتابخوانی مجازی «سه دقیقه با کتاب» توسط انتشارات جهاد دانشگاهی، از فردا دوشنبه ۷ مهر با محوریت کتاب «مقالات شمس» آغاز می شود.
این مسابقه از ۷ تا ۳۰ مهرماه روزهای زوج برگزار می شود و علاقه مندان برای شرکت در آن می توانند به صفحه اینستاگرامی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی https://instagram.com/isba.ir یا کانال پیام رسان این سازمان به نشانی https://t.me/isbair مراجعه کنند.
در این مسابقه هر روز بخش هایی از کتاب «مقالات شمس» به همراه یک سوال از بخش مربوطه در صفحات اینستاگرام و پیام رسان سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر خواهد شد و شرکت کنندگان از ساعت ۱۰ صبح هر روز به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارند تا پاسخ خود را ارسال کنند. ارسال پاسخ در صفحه اینستاگرامی از طریق دایرکت و در فضای تلگرام از طریق نشانی https://t.me/isba۱۳۸۰ انجام می شود.
جایزه روزانه این مسابقه، یک جلد کتاب ارزشمند است که به قید قرعه به شرکت کننده ای که به سوال مسابقه پاسخ صحیح داده باشد، تعلق می گیرد. اعلام برندگان از طریق صفحه اینستاگرامی و کانال تلگرامی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی انجام می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار