رییس ستاد برگزاری دهه فجر استان تهران از برگزاری مراسم۲۲ بهمن با سخنرانی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در ورامین خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ورامین، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در آخرین جلسه هماهنگی مراسم ایام الله دهه فجر شهرستان ورامین برگزار شد، از برگزاری مراسم ۲۲ بهمن با سخنرانی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در ورامین خبر داد و اظهار داشت: برای برگزاری مراسم های دهه فجر استان تهران برنامه های شاخصی در نظر گرفته شده است.
محمودی در ادامه در خصوص برنامه های این ایام گفت: اعزام کاروان نمادین ورود حضرت امام، حضور آحاد مختلف مردم به حرم امام خمینی (ره) در روز ۱۲ بهمن، برنامه مهمانی لاله ها، پرسش و پاسخ نماز جمعه ورامین در ۱۸ بهمن با سخنرانی فرماندار بخشی از برنامه های امسال است.
رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران با بیان اینکه به برکت خون مطهر شهدا و امام راحل، ما در فضای جمهوری اسلامی قرار گرفتیم و باید قدر این نعمت را بدانیم افزود: امروز عزت و عظمت نظام اسلامی را نمی توان در هیچ کجای دنیا مشاهده کرد و این امر به برکت خون مطهر شهدا حاصل شده است.
وی عنوان داشت: برنامه ۱۰ شب ۱۰ مسجد، نورافشانی و تکبیر شب ۲۲ بهمن و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با سخنرانی سردار شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح و برگزاری مراسم چهلم سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی پایان بخش این دهه خواهد بود.
پایان پیام/ 659

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار