هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران با ۵ دیدار در روز دوشنبه به پایان خواهد رسید که استقلال در ورزشگاه شهر قدس مهمان سایپاست و سپاهان و تراکتور باید در سیرجان و قائمشهر به مصاف حریفان خود بروند.

به گزارش ایسنا، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران با پنج دیدار در روز دوشنبه ادامه پیدا می کند که در مهم ترین دیدارها چهار تیم مدعی شهرخودرو، استقلال، سپاهان و تراکتور در شهرهای مختلف مهمان رقبایشان هستند.
نساجی مازندران – تراکتور، ورزشگاه شهید وطنی، ساعت ۱۵:۳۰
تیم رده دومی تراکتور در حالی در قائمشهر مهمان شاگردان مهاجری خواهد بود که تاکنون در رقابت های لیگ نوزدهم گلی دریافت نکرده و لقب بهترین خط دفاع لیگ را یدک می کشد. جذابیت این دیدار زمانی دو چندان می شود که بهترین خط دفاع لیگ این بار باید برابر بهترین خط حمله لیگ نوزدهم قرار بگیرد. نساجی مهاجری با ۹ امتیاز و ۱۲ گل زده در جایگاه هفم قرار دارد و در صورت رقم زدن نخستین شکست فصل تراکتوری ها، تا رده چهارم هم بالا بیاید. در دو تقابل قبلی دو تیم، هیچ کدام برنده نبودند و حاصل تلاش دو تیم در دیدارهای رفت و برگشت فصل قبل، دو تساوی یک بر یک بوده است. مهم ترین غایب تراکتوری ها، اشکان دژاگه است که به علت مصدومیت به آلمان سفر کرده اما خبر خوش برای شاگردان دنیزلی، آماده شدن مازولای برزیلی است.
گل گهر سیرجان – سپاهان، ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان، ساعت ۱۶:۳۰
سپاهان صدرنشین باید در سیرجان مهمان گل گهری باشد که برای نخستین بار با هدایت جلالی به میدان می رود. تیم سه امتیازی جدول رده بندی در حالی میزبان تیم بدون شکست لیگ است که در پنج بازی آخر خود برنده نبوده است و در منطقه سقوط قرار دارد. سپاهان تا اینجای فصل گل نخورده و صاحب چهارمین خط حمله برتر لیگ است. این تیم به دلیل داشتن چهار ملی پوش، در جام حذفی بازی نکرد و بازی اش به آذر ماه موکول شد.
سایپا – استقلال، ورزشگاه شهر قدس، ساعت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار