اجلاس مدیران عامل شرکت ها، هلدینگ ها و مجتمع های تولیدی پتروشیمی با حضور محمدی معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت برگزار شد.

- اخبار بازار -
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، در این اجلاس که با شعار «رونق تولید، همگرایی و بالندگی» در مشهد مقدس برگزار شد، رضا دولت آبادی مدیرعامل این بانک با اشاره به خدمات گسترده بانک تجارت به مجتمع های پتروشیمی کشور، از آمادگی این بانک برای تامین مالی طرح های توسعه ای صنعت پتروشیمی کشور خبر داد.
دولت آبادی با تاکید بر اهمیت حمایت از روند توسعه صنعت پتروشیمی در توسعه اقتصاد و اشتغال زایی گفت: بانک تجارت به صورت تخصصی در حال حاضر 160 شعبه، 30 باجه و در مجموع 2120 نفر از پرسنل خود را به طور ویژه در خدمت حوزه انرژی کشور قرار داده تا تجربه خدمت رسانی حرفه ای را برای فعالان این صنعت مهم کشور رقم زند.
مدیرعامل یانک تجارت تبدیل شدن این بانک به عنوان تخصصی بخش انرژی کشور از جمله صنعت پتروشیمی را از برنامه های پیش روز بانک تجارت عنوان کرد و گفت: در حال حاضر به عنوان بزرگترین شرکت بورسی کشور افتخار همراهی با شرکت های بزرگ و مهمی همچون هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و پتروشیمی های جم، پارس، نوری، آریا ساسول، مهر، تندگویان، مبین، زاگرس، امیرکبیر، بوعلی، مارون، پردیس، اراک، ارومیه، اصفهان، تبریز، شیراز، بوشهر، ارومیه، دهلران، متانول کاوه و ده ها شرکت دیگر پتروشیمی را در سخت ترین شرایط تحریمی داریم.
وی ادامه داد: ارائه خدمات به تمامی فعالان زنجیره تامین صنعت پتروشیمی و تکمیل و توسعه طرح های توسعه ای از راهبردهای بانک تجارت است و در شرایط کنونی اقتصاد کشور برنامه های متنوعی را برای حمایت از صنایع بالادستی و پایین دستی پتروشیمی در دستور کار قرار داده ایم و مصوبه های لازم نیز کسب شده است.
مدیرعامل بانک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار