شیخ اکرم الکعبی در دیدار با دکتر ولایتی از رابطه محکم جنبش نُجَباء با گروه های مقاومت فلسطینی خبر داد و تأکید کرد که رژیم صهیونیستی در صورت ورود به هر جنگی، پایان خود را رقم خواهد زد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از مرکز ارتباطات و امور رسانه ای نُجَباء در ایران ، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء روز سه شنبه در تهران با مشاور عالی رهبر انقلاب در امور بین الملل دیدار و گفت وگو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» در ملاقات با دکتر «علی اکبر ولایتی» ضمن اشاره به فشار کمپین انتخاباتی ترامپ بر دولت های منطقه برای سازش با رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: این موج ضداسلامی و ذلیلانه حتی به عراق نیز رسیده است؛ تا جایی که برخی سیاستمداران داعشی و مزدور، بحث عادی سازی روابط بغداد تل آویو را وجهه همت خود قرار داده و برای اسرائیل، سفارت مجازی ایجاد کرده اند.
وی در این زمینه خاطرنشان کرد: مقاومت عراق و نُجَباء در برابر سیاست عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خواهند ایستاد. روابط مستحکمی با گروه های فلسطینی داریم و قدس رمز مقاومت ماست؛ بنابراین از هیچ کمک و پشتیبانی به فلسطینیان دریغ نمی کنیم.
دبیرکل نُجَباء با افشای رفت و آمد هیئت های اسرائیلی به عراق در پوشش اتباع ایالات متحده، تصریح کرد: این تهدید واضحی برای عراق، ایران، منطقه و مسلمانان است که برخی عناصر امنیتی رژیم صهیونیستی با گذرنامه های غربی به فرودگاه بغداد بیایند، آزادانه در کشور تردد و با شخصیت هایی دیدار کنند.
شیخ اکرم الکعبی ضمن تأکید بر ضعف و رو به زوال بودن رژیم صهیونیستی، افزود: معتقدیم که اگر اسرائیل وارد هر جنگی شود، با این خطای راهبردی پایان خود را رقم خواهد زد و گروه های مقاومت فلسطین، لبنان، عراق و ایران به قدس می رسند و آنگاه همان گونه که رهبر انقلاب وعده دادند در قدس نماز می خوانیم.
وی سپس نقش مخرب رژیم های سعودی و امارات در منطقه و عراق را مورد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار