ثبت بی نظیرترین سال ایرانول با رشد اکثر شاخص ها و تقسیم سود ۲۹۰۰ میلیارد ریالی

ایسنا سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸
مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۷ شرکت نفت ایرانول با ثبت بی نظیرترین سال ایرانول از اول تاسیس تاکنون با رشد اکثر شاخص ها و با حضور بیش ۹۲ درصد سهامداران سه شنبه ۲۸ خردادماه در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول ، شرکت نفت ایرانول با توسعه فرآیند بازاریابی و فروش، توسعه محصولات و زیرساخت ها متناسب با نیازهای بازار و مشتریان، ارتقا و بهبود بهره وری سازمانی، استراتژی تمرکز به منظور راهبری در بازار و تکمیل پروژه ها و توسعه زیرساخت ها متناسب با نیازها خود ازجمله بهره برداری از پایانه صادراتی بندر امام خمینی (ره) با مخازن ۲۵ هزار تنی و ده ها پروژه دیگر، توانست یکی از بهترین مجامع خود در سال اخیر را برگزار کند و موفق به کسب رضایت سهامداران خرد و کلان خود شود.
در این مجمع عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول ضمن ارائه گزارش عملکرد (به همراه نمودار)، طی شش سال حضورش در این مجموعه، به سوالات سهامداران پاسخ داد که مورد تشکر و رضایت آنها قرار گرفت.
وی گفت: سال گذشته بهترین سال ایرانول بود و مقدار فروش انواع روغن موتور ایرانول از ۱۵۰ میلیون لیتر سال ۹۶ به حدود ۱۷۰ میلیون لیتر، فروش ریالی ایرانول از حدود ۱۳ هزار میلیارد به حدود ۲۱ هزار میلیارد ریال و سهم بازار ایرانول از ۲۷ درصد به بیش از ۳۰ درصد رسید.
اسحاقی تصریح کرد: ما بر اساس استراتژی ۸ ساله ای که برای ایرانول تدوین شده پیش می رویم و خوشبختانه توانستیم در شش سال حضورم در ایرانول رکورد تولید، فروش، صادرات، صادرات روغن موتور، کاهش خام فروشی، سهم بازار و سود را بشکنیم.
وی گفت: ایرانول در راستای افزایش کیفیت و تکمیل سبد کالای این شرکت، در سال گذشته در سال حمایت از کالای ایرانی، چهار محصول جدید به بازار عرضه کرد که از بالاترین سطح کیفی روز دنیا برخوردارند.
اسحاقی عرضه سه محصول جدید یورو دیزلی، دو مدل ضد یخ و روغن جعبه ...

سرخط اخبار