دفع سنگ کلیه با ۶ نوشیدنی طبیعی فوق العاده

پارسینه چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۳۹
به کمک چند نوشیدنی طبیعی می توانید بدون نیاز دارو سنگ کلیه را دفع کنید و از شر درد های وحشتناک آن خلاص شوید.

کلیه های شما مواد زائد را از جریان خون شما تصفیه می کنند، اما زمانی که مواد شیمیایی خاصی در ادرار به شکل کریستال جمع می شوند، سنگ کلیه در کلیه ها ایجاد خواهد شد، اگر شما به دنبال درمان طبیعی سنگ های دردناک کلیه هستید، فرمول های ایجاد شده از سرکه سیب را امتحان کنید.
سنگ کلیه چرا تشکیل می شود؟
سنگ کلیه وقتی شکل می گیرد که مواد معدنی مانند کلسیم، اگزالات و اسید اوریک در ادرار بیش از حد شوند، در این صورت این مواد معدنی کریستالیزه و به توده های بزرگ یا سنگ تبدیل می شوند.
سنگ های کلیه می توانند جریان ادرار را مسدود می کنند و باعث درد شوند، اکثر سنگ ها وقتی تشکیل می شوند که کلسیم با اگزالات یا فسفر ترکیب شده باشد البته سنگ کلیه می تواند از اسید اوریک نیز تشکیل شده باشد و باعث ناراحتی و درد در شکم، کشاله ران یا کمر می شوند.
از آنجایی که سرکه سیب اسیدی است، می تواند به شکستن بافت های سخت سنگ های کلیه کمک کند، اگر شما سنگ های کوچکی دارید، سرکه سیب می تواند این سنگ ها را در هنگام ادرار کردن از بین ببرد.
اگر سنگ های بزرگ کلیه دارید، مصرف منظم سرکه سیب کمک می کند تا در طول زمان سنگ کلیه ها را دفع کنید، سرکه سیب می تواند به کاهش کلسیم، اگزالات و اسید اوریک کمک کند.
در اینجا چند فرمول طبیعی سرکه سیب وجود دارد که می توانید به کمک آن از دست سنگ کلیه خلاص شوید.
سرکه سیب و آب
یک فنجان آب را با دو قاشق غذاخوری سرکه سیب خوب مخلوط کنید و سپس آن را در طول روز بنوشید، توصیه می شود برای جلوگیری از ایجاد سنگ کلیه، قبل از وعده های غذایی از این نوشیدنی بنوشید.
پس از دفع سنگ کلیه، این مخلوط را یک یا دو بار در هفته بنوشید تا از عود دوباره سنگ کلیه ...

سرخط اخبار