شبکه های مختلف سیما در آستانه اربعین حسینی، گزارش های زنده از پیاده روی زائران اربعین حسینی، مستند، ویژه برنامه های تلویزیونی و ارتباط مستقیم با عتبات عالیات را در جدول پخش برنامه های خود جانمایی کرده اند.

به گزارش ایسنابه نقل از روابط عمومی معاونت سیما؛ آنچه که در مناسبت اربعین روانه آنتن تلویزیون خواهد شد، به شرح زیر است:
شبکه یک سیما
*** برنامه «ستایش نور» به تهیه کنندگی علی قریشی در ۵ قسمت ۲۵ دقیقه ای تهیه شده است که ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه پخش می شود.
گفت و گو با مداحان اهل بیت و پخش بخش هایی از مراسم عزاداری برای سیدالشهدا علیه السلام در هیات های مذهبی از محورهای این برنامه است.
یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و شنبه ۲۸ و ۳۰ مهرماه و ۲ و ۴ آبان ماه ساعت ۱۰ و ۳۰ برنامه «ستایش نور» پخش خواهد شد.
*** برنامه «سخنرانی مذهبی» با موضوع مقام سید الشهدا و یاران ایشان و فضیلت زیارت اربعین هم با محوریت سخنرانی کارشناسان دینی از فردا یکشنبه تا روز شنبه (به استثنای جمعه) ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه پخش می شود.
*** ویژه برنامه «این شب ها» به تهیه کنندگی یونس قاسمی در ۱۳ قسمت تهیه شده است که از چهارشنبه ۲۴ مهر تا دوشنبه ۶ آبان هر شب ساعت ۲۳ پخش می شود.
در این برنامه آقایان حشمت الله قنبری درباره تاریخ اربعین، آیت الله علی دوست با موضوع سلوک نبوی، حجت الاسلام حاج ابوالقاسم درباره ضرورت امامت و نبوت و محسن اسماعیلی درباره نهضت علمی امام رضا علیه السلام صحبت می کنند.
*** برنامه زنده «من او» با موضوع ارتباط با زائران پیاده امام حسین علیه السلام که در۶ قسمت ۵۰ دقیقه ای تهیه شده است و از فردایکشنبه هر شب ساعت ۳۵ : ۱۹ دقیقه پخش می شود.
*** «به پای تو» با موضوع گفت و گو با زن و مردان عراقی که از زائران امام حسین علیه السلام پذیرایی می کنند از دیگر تدارکات شبکه یک است که روز جمعه ساعت ۳۰ : ۲۰ پخش می شود.
*** همچنین برنامه گفت و گو محور «مغناطیس» با اجرای کاظم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار