فرماندار بندر آستارا؛

مالکان ۵۳ خودروی غیربومی در جاده های آستارا جریمه شدند

لوگوی شبستان شبستان . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۱۹
صابر گفت: با اجرای طرح محدودیت تردد به شهرهای نارنجی، ماموران پلیس راه مالکان ۵۳ خودروی غیربومی را در جاده های منتهی به شهرستان آستارا جریمه کردند.

«عباس صابر» امروز (جمعه، ۳ بهمن) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا، اظهارکرد: در طول یک هفته گذشته، یک هزار و ۴۴۱ خودرو در شهر آستارا به عالت بی توجهی به ساعات منع تردد توسط پلیس راهور جریمه شدند.
فرماندار بندر آستارا با بیان اینکه در این مدت همچنین مالکان ۵۳ خودروی غیربومی در جاده های منتهی به این شهرستان توسط پلیس راه جریمه شدند ، افزود: در این مدت ماموران پلیس راه در اجرای محدودیت های تردد به شهرهای نارنجی، از ورود ۱۶۰ خودروی غیربومی به شهرستان آستارا ممانعت کردند.
وی با اشاره به اینکه محدودیت های ترافیکی از اول آذرماه برای قطع زنجیره شیوع کووید ۱۹ آغاز شده و این طرح با جدیت اجرا می شود، تصریح کرد: هرگونه ورود خودرو با پلاک غیربومی به شهرهای وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است و مسیرهای مواصلاتی با دوربین های پلاک خوان رصد می شود و تیم های پلیس راه و راهنمایی و رانندگی در سه نقطه ورودی مستقر هستند.
فرماندار بندر آستارا اضافه کرد: در طول یک هفته گذشته همچنین در راستای اجرای طرح هوشمند محدودیت های کرونایی از ۳۸۳ واحد صنفی بازرسی شد.
صابر خاطرنشان کرد: با عمل به توصیه های وزارت بهداشت، خود مراقبتی، استفاده از ماسک و ماندن در خانه، می توان مانع گسترش کووید ۱۹ شد.
پایان پیام/ 163

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار