جانشین قرارگاه ثارالله تهران نسبت به مستند اخیر شبکه بی بی سی فارسی در مورد دفاع مقدس واکنش نشان داد.

آفتاب نیوز :
سردار حسین نجات روز پنجشنبه درباره مستند اخیر بی بی سی فارسی در مورد جلسه فرماندهان سپاه در میانه دفاع مقدس به خبرگزاری ایرنا گفت: ما در زمان جنگ دو جریان نفاق داشتیم؛ یک جریان نفاق آشکار بود که همان منافقین بودند که به صدام پناهنده شدند و اخبار و اطلاعات جنگ را یا به صورت تخلیه تلفنی یا به واسطه نفراتی که داشتند، در اختیار صدام می گذاشتند.
جانشین قرارگاه ثارالله تهران با بیان اینکه یک جریان نفاق پنهان هم داشتیم که در دفتر آقای منتظری جمع شده بودند، اظهار داشت: این جریان که تبلور آن در داماد آقای منتظری و برادر دامادش، سید مهدی هاشمی بود که بعدا اعدام شد، از ساده لوحی آقای منتظری استفاده و احساس می کردند که می توانند همه کارهایی که مدنظرشان است را از طریق ایشان انجام دهند. ایشان فقیه وارسته و زحمت کشیده ای بود ولی متاسفانه بسیار ساده بود و روی ایشان اثر می گذاشتند.
سردار نجات ادامه داد: آنها اولین کاری که کردند، این بود که توانستند با جریان سازی به گونه ای که کسی هم متوجه چگونگی آن نشود - به خاطر صلاحیت های فقهی و سابقه مبارزاتی که آقای منتظری داشت - توانستند در مجلس خبرگان ایشان را به عنوان قائم مقام رهبری رای گیری کنند، بدون اینکه با امام مشورت یا صحبتی کرده باشند.
وی با بیان اینکه بعدها امام (ره) در نامه ای فرمودند که والله از همان اول من با قائم مقامی آقای منتظری مخالف بودم و با من هم مشورت نشد، تصریح کرد: این جریان دنبال بازوی دوم هم بودند یعنی سپاه را به عنوان یک قدرت برای خود می خواستند بنابراین جریانی بر علیه فرماندهان آن مقطع سپاه درست کردند دو نفرمدنظرشان بود یکی مهدی هاشمی مسئول واحد نهضتهای ...

سرخط اخبار