مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به اینکه در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه بارش گزارش شده است، از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان هایی نظیر آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران و سمنان خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین ، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها ، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.
ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-تهران مسیر رفت و برگشت
مدیر مرکز مدیریت راههای کشور بیان کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.
وی همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران مسیر رفت و برگشت محدوده های کردان و نظرآباد خبر داد.
برف و باران در جاده های 20 استان
آشوری اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه بارش برف و باران و در آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت بارش باران گزارش شده است.
وی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران، سمنان و چهارمحال و بختیاری خبر داد.
مدیر مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: همچنین بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان، همدان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، لرستان، اصفهان، مرکزی و قم خبر داد.
7 جاده مسدود است
آشوری بیان کرد: در حال حاضر محور فرعی گنج نامه - تویسرکان در استان همدان به علت بارش برف مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان - جوکار - تویسرکان و همدان - اسدآباد - تویسرکان انجام می شود.
وی اضافه کرد: در حال حاضر محور خرم آباد - ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار