تولید مستند بین المللی "بلاد شاپور،میراث جهانی" با حمایت اسپانسر

واحد مرکزی خبر شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷
آغاز رسمی تولید مستند بین المللی "بلاد شاپور،میراث جهانی"با سرمایه گذاری و اسپانسرینگ شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلیه و بویراحمد؛ کارگردان بلادشاپور گفت: مستندی به سه زبان زنده دنیا که اولین همکاری مشترک دفتر فیلمسازی ما و شرکت ایرانسل بوده و با دستور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل شرکت ایرانسل طی قرار دادی مشترک وارد مرحله اجرایی شده و تولید آن آغاز شد.
 امید عبدالهی افزود: فیلم مستند "بلادشاپور ،میراث جهانی " تلاشی مشترک در راستای معرفی منطقه ویژه گردشگری بلادشاپور در استان کهگیلویه وبویراحمددرجنوب غربی ایران است که به زبان های فارسی ،انگلیسی و آلمانی و به منظور پخش از شبکه های داخلی سیمای جمهوری اسلامی و دو شبکه تلویزیونی اورپایی و نیز ارائه یک نسخه از آن به دفتر نمایندگی فرهنگی سازمان ملل (یونسکو) مستقر در ایران به تولید خواهد رسید.
گفتنی است این فیلم به تهیه کنندگی و کارگردانی امید عبدالهی و مجموعه عواملی ازجمله : مدیر تصویربرداری :سعیدحصاری، تدوین و صداگذاری : ایمان نیک بین، گوینده متن: غلامعلی افشاریه (فارسی) رضا اسفندیاری(انگلیسی) آندریاس ساتین (آلمانی) -پژوهش : دکتر حسین سپیدنامه و دکتر احمد آزادی است وذوالفقار بادسار،رستم پروندوار،علی غفارمنش، احسان موسوی ،سعادت بسطام، فرخنده اسدی پور و شرکت آذران تصویر ، عبدالهی را در این پروژه همکاری می کنند.
 امید عبدالهی پیش تر مستند بلاد شاپور را ساخته که پخش تلویزیونی این مستند از شبکه مستند صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با استقبال بی نظیری همراه بوده است.
گفتنی است ؛ بلادشاپور نام بافت قدیمی شهر دهدشت در جنوب غربی ایران است. بلادشاپور در ناحیه گرمسیری غرب استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه شهر دهدشت واقع است وبه عنوان یکی از مراکز سکونت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار