دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایتالیا با پیروزی خانگی پردردسر تیم فوتبال یوونتوس مقابل جنوا و صعودش به مرحله بعدی ادامه پیدا کرد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، در چهارمین بازی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا، چهارشنبه تیم فوتبال یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود، آلیانتس تورین میزبان جنوا بود و در وقت های اضافه این تیم را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد.
در این بازی یوونتوس با وجود آنکه با تعداد زیادی از مهره های نیمکت نشین خود به میدان رفت، شروعی طوفانی داشت و در دقیقه دوم توسط دژان کولوسفسکی به گل رسید و آلوارو موراتا در دقیقه 28 دومین گل یوونتوس را به ثمر رساند، اما این دو گل جنوا را از تلاش برای بازگشت به بازی مأیوس نکرد و این تیم با گل دقیقه 28 لنارت ژیبورا به بازی برگشت و با گل دقیقه 74 فیلیپو ملگونی کار را به تساوی کشاند تا مسابقه به وقت های اضافی برود و آندره آ پیرلو سرمربی یوونتوس مجبور شود رونالدوی نیمکت نشین را به بازی بفرستد.
با ورود رونالدو به زمین بازی، بر حملات یووه افزود شد و این تیم در دقیقه 104 با گلزنی همزه رافیا گل سومش را به ثمر رساند.
به این ترتیب بانوی پیر پس از تیم های میلان، اینتر و ناپولی به عنوان چهارمین تیم راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا شد جایی که باید به مصاف برنده دیدار تیم های ساسولو و اسپال برود.
امروز دو بازی دیگر در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا برگزار می شود که در بازی نخست از ساعت 20 به وقت تهران ساسولو میزبان اسپال خواهد بود و در بازی دوم از ساعت 23:45 آتالانتا از کالیاری پذیرایی می کند.
جام حذفی ایتالیا| اینتر از خانه فیورنتینا جواز صعود گرفت و به استقبال دربی رفت
کونته: اینتر لایق صعود بود/ این پیروزی به ما روحیه می دهد

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار