آبی و اناری های کاتالونیا با پشت سر گذاشتن دومین بازی بدون برد متوالی شان، بیش از پیش از عنوان قهرمانی لالیگا فاصله گرفتند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، شانس تیم فوتبال بارسلونا برای دفاع از عنوان قهرمانی اش در لالیگا، با تساوی خانگی 2-2 این تیم مقابل اتلتیکومادرید کمرنگ تر از قبل شد. شاگردان کیکه ستین که در بازی قبلی شان مقابل سلتاویگو هم متوقف شده بودند؛ با قبول این نتیجه راه را برای قهرمانی رقیب دیرینه شان رئال مادرید هموارتر کردند.
در این دیدار که بامداد امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه نوکمپ برگزار شد، اشتباه دیه گو کاستا مهاجم اتلتیکومادرید روی باز کردن دروازه خودی در دقیقه 11 بارسلونا را پیش انداخت، هر چند تنها 8 دقیقه بعد سائول نیگس از روی نقطه پنالتی کار را برای اتلتیکو به تساوی کشاند.
در دقیقه 50 بازی لیونل مسی از روی نقطه پنالتی دوباره بارسایی ها را پیش انداخت. این هفتصدومین گل دوران بازیگری مسی (630 گل برای بارسلونا و 70 گل برای تیم ملی آرژانتین) بود اما نیگس با دومین پنالتی اش در دقیقه 62، خودش و اتلتیکومادرید را دو گله کرد و بازی مساوی شد.
با این نتیجه بارسلونا 70 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید در رده دوم جدول باقی ماند. این بدان معناست که رئال با کسب پیروزی خانگی در بازی بامداد جمعه اش مقابل ختافه فاصله اش را با بارسلونا به 4 امتیاز افزایش خواهد داد. در همین حال اتلتیکومادرید نیز 59 امتیازی شد و همچنان در رده سوم جدول باقی ماند. این سومین بازی بدون برد بارسلونا در 4 بازی اخیرش در لالیگا است.
جدول رده بندی لالیگا
پیش از این بازی نیز تیم فوتبال سویا در دیداری خارج از خانه مقابل لگانس با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید و با این پیروزی 57 امتیازی شد و جایگاه خود را در رده چهارم جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده، تثبیت کرد.

عناوین مهم خبری