آموزش اجرای کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر از جمله مواردی است که بسیاری از بازیکنان، به خصوص علاقه مندان به عناوین تیراندازی و آنلاین چندنفره به دنبال آن می گردند. ما در ادامه ی این مطلب، به شما یاد می دهیم که چگونه به صورت کاملا قانونی و بدون خطر بن شدن، Call of Duty: Moblie را به راحتی روی رایانه های شخصی خود اجرا کنید.

نسخه ی موبایل Call of Duty پاییز سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت کاملا رایگان برای سیستم عامل های اندروید و iOS منتشر شد. این بازی در سبک آنلاین چندنفره بوده و بازیکنان را در حالت های مختلفی در مقابل یکدیگر قرار می دهد. آمار دانلود CoD: Mobile در یک ماه اول عرضه اش، از مرز ۱۴۸ میلیون دانلود عبور کرد و با درآمدزایی ۵۴ میلیون دلاری توانست عنوان بزرگ ترین لانچ یک بازی موبایل در طول تاریخ را به خود اختصاص دهد.
البته که رقم خوردن چنین نتیجه ای با توجه به محبوبیت فرنچایز Call of Duty، چندان هم دور از انتظار نبود. بازی کالاف دیوتی موبایل توسط TiMi Studios (یکی از استودیوهای زیرمجموعه ی Tencent Games) ساخته شده و شرکت اکتیویژن هم آن را در استورهای معتبر، منتشر کرده است. بنابراین وجود چنین نام هایی به عنوان سازندگان این بازی، خیال خیلی ها را از کیفیت بالای Call of Duty موبایل آسوده می کند.
زیبایی های بصری، وجود حالت های جذاب و متنوع، استفاده از نقشه ها و حتی شخصیت های معروف فرنچایز ندای وظیفه، اولین چیزی است که باعث می شود تا شما را به تجربه ی این بازی دعوت کنم؛ همان طور که پیش از این هم اشاره شد، برای دانلود بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید و این بازی به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران موبایل های هوشمند (سیستم عامل های اندروید و iOS) قرار گرفته است.
با این حال شاید خیلی از شما ها علاقه ای به تجربه ی یک بازی با تلفن هوشمند خود نداشته باشید و کنترل نسبتا سخت برخی سبک ها در این پلتفرم، شما را از تجربه ی بازی های جذابی مانند نسخه ی موبایل Call of Duty منع کند. شرکت تنسنت هم با درک این موضوع، بازی کالاف دیوتی ...

سرخط اخبار