سایت بدون – اینستاگرام راهی بسیار طولانی را طی کرده است تا از یک برنام اشتراک عکس که مورد علاقه مسافران و توریست ها بود به اینجا برسد که مورد توجه همه تاثیرگذاران ، تبلیغ کنندگان ، ذائقه سازان قرار بگیرد.
اگر شما یک کسب و کار دارید ، می توانید به راحتی ببینید که هم مخاطبان و هم رقبای شما از اینستاگرام استفاده می کنند و باید به این فکر کنید که چه کار باید بکنید تا مشتریان شما در میان اسکرول کردن صفحات به شما برسند.
اگر نام تجاری شما از قبل در اینستاگرام نیست ، این آمار بازاریابی اینستاگرام شما را متقاعد می کند که چرا باید باشد و به شما ایده می دهد که در این بستر اجتماعی چه کاری باید انجام دهید.
1. چند نفر از اینستاگرام استفاده می کنند؟
درژوئن 2018 اعلام شد که اینستاگرام به یک میلیارد کاربر فعال رسید. در حال حاضر هم روزانه بیش از 500 میلیون کاربر فعال از این پلتفرم استفاده می کنند. هم اکنون ، برنامه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان است.
اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که به کاربران امکان می دهد هم عکس و هم فیلم را به اشتراک بگذارند و ویرایش کنند. در میان شبکه های اجتماعی ، فقط فیس بوک و یوتیوب ،کاربر فعال روزانه بیشتری نسبت به اینستاگرام دارند. اینستاگرام که به طور عمده توسط نوجوانان و جوانان استفاده می شود ، به عنوان یکی از محبوب ترین های رسانه های اجتماعی همچنان رشد می کند.
بنابراین برای هر برندی صرف می کند ک مقداری از وقت و هزینه خود را معطوف به اینستاگرام کند.
2- استفاده از هشتگ
از زمانی که مفهوم استفاده از هشتگ برای برچسب گذاری و شناسایی موضوعات در شبکه های اجتماعی در سال 2007 (توسط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار