رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: براساس آخرین اخبار دریافتی ۹۰۰۰ مسافر مشکوک به کرونا در جاده های کشور شناسایی شده است.

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح غربالگری تاکنون هشت هزار نفر مشکوک به کرونا در ورودی های شهری شناسایی شده و به مراکز درمانی در سراسر کشور معرفی شده اند، از مردم خواست در روز های باقی مانده تعطیلات نوروزی از سفر پرهیز کنند.
به گزارش تین نیوز به نقل از تسنیم، رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: براساس آخرین اخبار دریافتی ۹۰۰۰ مسافر مشکوک به کرونا در جاده های کشور شناسایی شده است.
علی حیدری امروز در بازدید از ایستگاه های غربالگری و تب سنجی در ورودی و خروجی این شهرستان با تاکید بر ضرورت رعایت تردد ها توسط شهروندان اظهار داشت: درحال حاضر بر اساس آخرین اخباراز پایش های استان های کشور بیش از ۹ هزار مسافر مشکوک به کرونا در جاده های کشور شناسایی و تحویل نیرو های بهداشتی و درمانی شده است.
حیدری نجات در ادامه با اشاره به ایجاد اکیپ های مشترک در طرح غربالگری درتمامی استان های کشور، افزود: همزمان با اینکه دولت مسئولیت اجرایی ایستگاه های تب سنجی و غربالگری را به هلال احمر واگذار کرد این سازمان از دقایق اولیه عملیات خود را شروع کرده و هم اکنون نیز ۸۰۰ اکیپ مشترک با حضور نیرو های داوطلب و جوانان هلال احمر در استان های کشور و شهرستان ها ورودی ها و خروجی های شهر ها را پایش و غربالگری تب سنجی را انجام می دهند.
وی افزود: طبق آخرین اطلاعات دریافتی از مرکز فرماندهی و کنترل عملیات جمعیت هلال احمر کشور در حال حاضر در ۱۳ استان کشور پایش و غربالگری ها به صورت تخصصی تر انجام می شود ودر دیگر استان ها نیز نیرو های جوانان هلال احمر عملیات های واگذار شده را انجام می دهند.
رئیس سازمان جوانان هلال احمر در ادامه با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار