رییس سازمان انرژی اتمی ایران به مناسبت فرارسیدن «روز ملی فناوری هسته ای» در پیامی به شرح زیر ضمن ابراز همدردی با بازماندگانِ جانباختگان و آسیب دیدگان سوانح و حوادث اخیر، از فعالیت مستمر و در خور تحسینِ یکایک اعضای خانواده بزرگ و افتخارآفرین صنعت هسته ای کشور قدردانی کرد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری  برنا ، متن پیام علی اکبر صالحی،  رییس سازمان انرژی اتمی ایران به شرح زیر است:
در این ایّام پر مخاطره و به رغم مبارزة سلحشورانۀ شیرزنان و دلاورمردان حوزة سلامت جهت کاستن از درد و رنج بیماران و نیازمندان ، اینجانب ضمن ابراز همدردی با بازماندگانِ جانباختگان و آسیب دیدگان سوانح و حوادث اخیر ، بر خود فرض می دانم تا بدین وسیله فرا رسیدنِ بیستم فروردین ماه ، روز ملّی فنّاوری هسته ای را که امسال با لیله القدرِ میلادِ فرخندة جانِ جهان و قطب عالمِ امکان ، حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) مقارن گشته است ،گرامی بدارم و از تلاش مستمر و در خور تحسینِ یکایک اعضای خانواده بزرگ و افتخارآفرین صنعت هسته ای کشور قدردانی نمایم.
اینجانب لازم می دانم تا با افتخار اعلام نمایم که 122 دستاوردِ جدیدِ این سازمان در طول یکسال گذشته که رهاورد کوشش های خستگی ناپذیرِ خیل عظیمی از پژوهشگران و محققانِ سازمان انرژی اتمی ایران می باشد، نوید بخش آغاز فصلی جدید در توسعة همه جانبه فعالیت های غرور آفرینِ سازمان انرژی اتمی ایران است. در این میان، به طور اجمالی به استحضار می رساند که گسترشِ بیش از پیش تولیدات و خدماتِ مربوط به بخش پزشکی هسته ای و تأمین نیازهای دارویی مراکز درمانی و بهداشتی کشور در حجم گسترده و فرا گیر و با سرعتی قابل قبول در حال انجام می باشد. بدیهی است در شرایط خطیرِ کنونی که ایران اسلامی تحت تأثیرِ تحریم های ظالمانة استکبار جهانی قرار گرفته است، تأمین نیازهای جامعة پزشکی کشور به عنوان وظیفه ای ملّی و اخلاقی تلقّی شده و برای ما از اهمیّت ویژه ای برخوردار می باشد. همچنین پیشبردِ اهدافِ کلانِ تعیین شده در بخش چرخة ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار