با رابط کاربری EMUI 10 هوآوی آشنا شوید/ گوشی شما چه زمانی این آپدیت را دریافت می کند

الف دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶

سال گذشته شرکت هوآوی رابط کاربری EMUI 9 را بر پایه اندروید 9 عرضه کرد که با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه شد. در نسخه نهم رابط کاربری هوآوی شاهد تغییرات بنیادی و امکانات بسیاری بودیم. حال هوآوی تصمیم گرفته است تا نسخه جدید رابط کاربری خود یعنی EMUI 10 را بر پایه اندروید Q به همراه قابلیت های جدید و جذاب در سه ماهه پایانی سال 2019 عرضه کند.
اخیراً در نتیجه مذاکرات رییس جمهوری آمریکا با دولت چین، ترامپ از تصمیمات اخیر خود در ارتباط با شرکت هوآوی عقب نشینی کرد و دیگر مشکلی برای ثبت لایسنس اندروید برای محصولات هوآوی نخواهد بود، امری که پس از اعلام هشدار موسس شرکت هوآوی به گوگل در مورد اینکه اگر هوآوی مجبور به بهره گیری از راهکارهای جایگزین خود برای نسخه های فعلی سیستم عامل آندروید شود، گوگل 700 تا 800 میلیون کاربر خود را از دست خواهد داد، اتفاق افتاد.
البته وجود تحریم ها برنامه تکمیل رابط کاربری EMUI 10 را متوقف نکرده بود و هوآوی پیش از این به کاربران خود قول داده بود که بروزرسانی اندروید Q برای گوشی های هوشمند ساخت این برند عرضه می شود و کاربران با هیچ مشکلی در زمینه بروزرسانی های نرم افزاری مواجه نخواهند شد.
حال با رفع محدودیت های ایجاد شده توسط دولت آمریکا برای برند هوآوی، دیگر هیچ مانعی برای عرضه نسخه جدید رابط کاربری EMUI 10 بر پایه اندروید Q وجود ندارد هرچند با توجه به تلاشهای هوآوی به نظر میرسید مشکل جدی گریبانگیر این شرکت نبوده است. در رابط کاربری EMUI 10 شاهد قابلیت های تاچ سه بعدی، اشتراک گذاری سریع، حالت دسکتاپ، بهبود عملکرد اعلان ها، تنظیمات هوشمند، بهبود مدیریت برنامه ها، سازگاری با گوشی های تاشو و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار