در آستانه هفته دفاع مقدس، رهبر انقلاب به صورت ویدیو کنفرانس سخنرانی کردند. کرونا: سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع یک میلیون پیشکسوت دوران دفاع مقدس، به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار می شود. پیش از آغاز سخنرانی رهبر انقلاب، سردار سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح از برنامه ها، اقدامات و دستاوردهای حوزه دفاع مقدس گزارشی خدمت

در آستانه هفته دفاع مقدس، رهبر انقلاب به صورت ویدیو کنفرانس سخنرانی کردند.
کرونا: سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع یک میلیون پیشکسوت دوران دفاع مقدس، به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار می شود.
پیش از آغاز سخنرانی رهبر انقلاب، سردار سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح از برنامه ها، اقدامات و دستاوردهای حوزه دفاع مقدس گزارشی خدمت رهبر معظم انقلاب ارائه کرد.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در حضور فرمانده کل قوا از وضعیت نیر وهای مسلح و گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گزارش داد .
سرلشکر محمد باقری طی سخنانی در مراسم تجلیل از یک میلیون رزمنده هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: امروز ما مفتخریم چهلمین سالگرد دفاع مقدس را که تضمین کننده شرافت ملت است برگزار کنیم و از آن پاسداری کنیم و از هرگونه تحریف و انحراف محفوظش داریم.
وی با ارائه گزارشی در زمینه برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با شعار ما قوی هستیم، افزود: با تلاش همه مسئولان ۵۰۵ ستاد کشوری در سراسر ایران در این زمینه فعال هستند و از سوم خرداد تا پایان سال مقرر شده که برنامه های متنوعی برگزار شود و مجموعاً بیش از ۲۶ هزار برنامه برای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تا پایان سال برگزار می شود.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: شورای هماهنگی حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس تاکنون ۴۱۷ جلسه را پشت سر گذاشته و نیز تعامل و همکاری نزدیک با شوراهای شهر و شهرداران برای ساخت موزه ها و یادمان های دفاع مقدس در حال انجام است.
باقری یادآور شد: در راستای صدبرابری کردن تولیدات فرهنگی به ویژه کتاب روند روبه رشدی داشته ایم و در سال ۹۷ از ۳ و نیم درصد تولیدات مرتبط با حوزه دفاع مقدس ...

سرخط اخبار