وزیر ورزش: کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ یکی از اولویت های ورزشی سال ۹۸ است

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اولویت های ورزشی کشور در سال ۹۸ گفت: کسب سهمیه برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو کی از اولویت های ورزشی سال ۹۸ است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران ، مسعود سلطانی فر امروز در حاشیه آئین افتتاح پروژه های ورزشی در شهرستان پاکدشت در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت های ورزشی در این شهرستان اظهار داشت: تمام تلاش ما در عرصه ورزش و جوانان بر این است که شرایط خوبی را برای بروز استعدادها فراهم کنیم.
وی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی امام رضا(ع) و کلنگ زنی سالن چندمنظوره در مسکن مهر امام رضا(ع) بیان کرد: امیدواریم افتتاح این پروژه ها گام خوبی جهت استفاده و بهره وری بیشتر از استعدادهای این خطه باشد.
وزیر ورزش و جوانان همچنین با اشاره به افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره شهدای خاتون آباد افزود: عملیات احداث این سالن ورزشی از سال 1390در زمین به متراژ یک هزار و 10 مترمربع آغاز شده بود که با همت مسئولان در شهرستان و تلاش های صورت گرفته امروز شاهد بهره برداری از این پروژه ورزشی هستیم.
وزیر ورزش و جوانان : 700 پروژه ورزشی امسال در سراسر کشور به بهره برداری می رسد
وزیر ورزش دو پروژه ورزشی خوی را افتتاح کرد
20 پروژه ورزشی نیمه تمام استان همدان تا پایان امسال افتتاح می شوند
سلطانی فر سپس با بیان اینکه افزایش سرمایه گذاری برای توسعه اماکن ورزشی یکی از اولویت های ورزشی است گفت: امیدواریم در آینده این سرمایه گذاری ها بازدهی خوبی داشته باشند و سرمایه های خوبی برای ورزش شهرستان پاکدشت در عرصه های ملی و بین المللی پرورش پیدا کند.
وی ادامه داد: امسال قرار است700 پروژه ورزشی دیگر را افتتاح کنیم که امیدواریم با تخصیص اعتبارات بیشتر بتوان هم در بخش ورزش و هم در بخش جوانان این پروژه ها را به بهره برداری برسانیم.
وزیر ورزش و جوانان ...

سرخط اخبار