برانکو: به تعهداتم عمل کردم حالا نوبت باشگاه است

برترینها پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰
آخرین پیام سرمربی پرسپولیس از اروپا به تهران تکرار همان حرف های قبلی اش بوده است. برانکو به مدیران پرسپولیس گفته: هیچ چیزی تا به امروز تغییر نکرده و همه چیز روشن است.

خبرورزشی: آخرین پیام سرمربی پرسپولیس از اروپا به تهران تکرار همان حرف های قبلی اش بوده است. برانکو به مدیران پرسپولیس گفته: هیچ چیزی تا به امروز تغییر نکرده و همه چیز روشن است.
برانکو ایوانکوویچ با تکذیب سوءبرداشت هایی که از مصاحبه اش با سایت اسپورت نت کرواسی شده بود، نشان داد تمایل دارد در پرسپولیس بماند. برانکو به این سایت ورزشی کشورش گفته بود: «من از پرسپولیس طلب دارم، اگر مطالباتم را بپردازند می مانم و در غیر این صورت به تیم دیگری در منطقه خاورمیانه می روم.»
خبرنگار کروات از او پرسیده بود، فکر می کنی آن ها طلب تو را بدهند؟ برانکو هم جواب داده بود: «مطمئن هستم طلبم را می دهند. من برای پرسپولیس فراتر از یک سرمربی بودم و دلیلی ندارد پولم را ندهند.».
اما این سایت حرف های برانکو را به گونه ای نوشته بود که انگار او گفته پرسپولیسی ها طلبم را می دهند، ولی من دیگر نمی مانم. همین شد که برانکو در تماس با پرسپولیسی ها سوءبرداشت ایجاد شده را تکذیب کرد.
تکذیب برانکو یک نشانه و یک دلیل دارد. دلیلش این است که او می ترسد مدیران پرسپولیس به هوای اینکه او دیگر قصد برگشتن ندارد، پولش را ندهند. این حرف را چند وقت پیش یکی از مدیران پرسپولیس در تهران زده بود.
این مدیر به اعضای هیئت مدیره گفته بود: «آمدیم و پول برانکو را هم جور کردیم و دادیم، ولی او دیگر نیامد، آن وقت چه کار کنیم؟» این حرف به گوش برانکو هم رسید که لبخند زد و گفت: «بالاخره که باید پولم را بدهید!»
نشانه تکذیب برانکو هم این است که او می خواهد در پرسپولیس بماند، البته به این شرط که مطالباتش را بدهند.
غروب سه شنبه وقتی مدیران پرسپولیس به برانکو گفتند ۶۰۰ هزار یورو از مطالباتش ...

سرخط اخبار