آخر هفته گالری گردی کجا بریم؟

اعتماد آنلاین پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳

اعتمادآنلاین| اعتمادآنلاین در این گزارش مروری دارد بر برخی از نمایشگاه هایی که در روزهای پنجشنبه و جمعه (21 و 22 شهریور ماه) افتتاح می شوند و در این ایام برقرار هستند.
گالری گلستان 
نمایشگاه نقاشی مریم عیوضی از 22 تا 27 شهریور ماه در گالری گلستان برگزار است. 
گالری گلستان در دروس، خیابان کماسایی، شماره 34 واقع شده است. همچنین ساعات بازدید از این نمایشگاه جمعه تا چهارشنبه ساعت 16 تا 20 فراهم است.
گالری پنجشنبه ها تعطیل است.
گالری دنا 
نمایشگاهی از تلفیق گرافیک، تبلیغات و رسانه در دهه های 30 تا 50، از روز جمعه (22 شهریور ماه) در گالری دنا برگزار می شود. در این نمایشگاه که نگاهی پژوهشی به تاریخ گرافیک و سرآغاز تبلیغات در ایران دارد، تعدادی آگهی های اصل آن دوره به نمایش گذاشته می شود.
فرشید پارسی کیا، مدیر گالری «دنا» درباره این نمایشگاه پژوهشی توضیح می دهد: امسال تبلیغات سازمان فاکوپا را در دهه های 30 تا 50 برگزار می کنیم. این سازمان، از جمله نهادهای مهمی بود که در آن سال ها کار تبلیغات انجام می داد و اولین کمپین های ایران را برگزار کرد. هر کدام از این آگهی ها ویژگی های خاص خودشان را دارند که باید از نزدیک دیده شوند. بنابراین نمایشگاه می تواند از منظر گرافیک، زیبایی شناسی، تاریخی، جامعه شناختی و شروع تبلیغات در ایران حائز اهمیت باشد.
این نمایشگاه که کیوریتوری آن را محمد مخبری و شیما طاهری انجام داده اند از تاریخ 22 تا 27 شهریور ماه در گالری دنا برگزار می شود.
گالری دنا واقع در میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه سوسن، پلاک 4 است و از ساعت 16 الی 20 امکان بازدید دارد.
گالری آ
نمایشگاه انفرادی مجسمه مانی رامهرمزی ...

سرخط اخبار