امروز سهامداران شرکت های کاشی و سرامیک حافظ و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در بورس و معامله گران شرکت های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر و بیمه پاسارگاد بیشترین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش سرویس بورس مشرق ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۱۳هزار و ۹۵۹هاحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۵۸۱هزار و ۲۰۱واحدی به کار خود پایان داد و ۱۰میلیارد و ۵۰۲میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر ۱۱هزار و ۸۲۴میلیارد تومان در یک میلیون و ۲۲۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بیشتر بخوانید:
بر این اساس سهامداران شرکت های کاشی و سرامیک حافظ، سیمرغ و گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های سرامیک صنعتی کردکان، توسعه شهری توس گستر و بهنوش ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۴۵۰میلیون ورقه به ارزش ۴هزار و ۸۷میلیارد تومان در ۳۷۸هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۱۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۷۱۲واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، پلیمر آریا ساسول و بیمه پاسارگاد بیشترین رشد را داشتند و شرکت های کشاورزی و دامپروری بینالود، دامداری تلیسه نمونه و داروسازی تولید دارو بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار