رئیس خانه احزاب به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار پیامی را صادر و تصریح کرد: رشد و توسعه فرهنگی جامعه و فراهم نمودن هرچه بهتر بستر مردم سالاری دینی و جامعه مدنی، مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم عزیزمان است.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، سیدشهاب الدین صدر رئیس خانه احزاب ایران به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار پیامی را صادر کرد که متن آن به شرح زیر است: 
«بسمه تعالی
"ن والقلم و مایسطرون"
هفدهم مردادماه، سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی و روز خبرنگار را بر تمامی اهالی قلم که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند و قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی قرار می دهند تبریک عرض می نمایم.
به یادگار ماندن صحنه های دفاع مقدس و وقایع آموزنده دوران چهل ساله انقلاب محصول زحمات این راویان انقلاب اسلامی است.
چنین روزی به نام تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی نامگذاری شده است تا با آگاهی بخشی خود، روح امید را به کالبد جامعه بدمند.
روز خبرنگار، فرصت ارزشمندی برای بازخوانی کارنامه درخشان و تقدیر از جامعه محترمی است که لحظه ای از انجام رسالت مقدس خود دریغ نورزید و نقش حیات بخش خود را به بهترین شکل در جامعه ایفا کرده اند.
رشد و توسعه فرهنگی جامعه و فراهم نمودن هرچه بهتر بستر مردم سالاری دینی و جامعه مدنی، مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم عزیزمان می باشد. آنها که حرمت انسان، اندیشه و قلم را پاس می دارند و زندگی خود را در راه رساندن پیام های آزادی بخش و آگاهی رسانی صحیح به چامعه بشری به نمایش می گذارند.
جامعه خبری عزیز کشورمان، همچون گذشته پر نشاط، با انگیزه، هدف دار و پایبند به ارزش های اسلامی است و الگوی اطلاع رسانی انسانی و حق طلبانه را در برابر چشم جهانیان به نماسش می گذارد.
خبرنگاران؛ وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش می باشند زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فکری و فرهنگی جامعه، مرهون تلاش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار