رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار تهران گفت: با ارسال نامه به اتاق اصناف ایران خواستار اختصاص سهمیه بنزین به اعضای این اتحادیه به منظور جلوگیری از افزایش هزینه تمام شده این بخش شدیم.

- اخبار اقتصادی -
اسدالله کارگر در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، اظهار داشت: این اتحادیه نامه ای به اتاق اصناف نوشته و خواستار دریافت سهمیه بنزین اضافی برای اعضای خود شده است.
وی افزود: اعضای ما روزانه یک تا دو مرتبه با وانت بارهای خود برای خرید میوه و تره بار از نقاط مختلف تهران به میدان مرکزی میوه مراجعه می کنند و برای اینکه هزینه های آنها افزایش نیابد لازم است که سهمیه دریافت کنند.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار ادامه داد: از اعضای خود خواسته ایم که قیمت محصولات خود را افزایش ندهند اما برای همراهی بیشتر این بخش، این تسهیلات برای آنها لازم است.
چرا گوجه گران شد؟
گوجه ارزان می شود/ امسال، سال فراوانی میوه است
کاهش قیمت میوه بعد از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین
وی گفت: اعضای ما خرده فروشان سطح شهر هستند که میوه را از میدان مرکزی برای فروش به سطح شهر می رسانند، برای این حمل ونقل از از وانت هایی استفاده می کنند که عمده خودروهای آنها بنزین سوز است.
کارگر در پاسخ به اینکه بر اساس این طرح اعضای اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار نیز بنزین سهمیه ای دریافت می کنند یا خبر اظهار داشت: اعضای اتحادیه بارفروشان برای عرضه محصولات خود در میادین مرکزی به طور معمول از خودروهایی با سوخت گازوئیل استفاده می کنند به طوری که 85 تا 90 درصد حمل ونقل آنها از طریق خودروهایی با این سوخت انجام می گیرد، بنابراین تأثیری بر قیمت این بخش نخواهد داشت.
وی افزود: در حال حاضر اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار تهران 4 هزار نفر عضو دارد و همچنین پروانه 2 هزار نفر نیز در دست اقدام است و در مجموع 6 هزار نفر عضو داریم.
کارگر درباره اینکه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار