ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از موافقت هیئت دولت با سرمایه گذاری ایدرو در استان خبر داد.

مشیرالحق عابدی، دوشنبه شب ۵ آبان، به رسانه های گروهی گفت: سرمایه گذاری ایدرو در استان، اتفاقی مهم است که به واسطه پیگیری های مستمر شخص استاندار حاصل شد.
به گزارش ایسنا، وی تصریح کرد: یکی از اقدامات بسیار موفق معتمدیان، دعوت از مسئولین طراز اول و تأثیرگذار کشور در جهت حمایت از پیشران های اقتصادی استان بود.
معاون استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در این راستا و برابر برنامه های اعلام شده در آغازین روزهای حضور استاندار در استان، استفاده از توان مالی سازمان های توسعه گرا و اقتصادی بزرگ کشور همچون ایدرو، ایمیدرو و شستا در اولویت اقدامات گنجانده شد.
عابدی تصریح کرد: به همت شخص استاندار، مدیران عامل سازمان های اقتصادی مطرح کشور، ضمن حضور در استان، با انعقاد تفاهم نامه هایی به سرمایه گذاری هایی در حوزه اقتصادی و البته در زمینه اجرایی شدن تعهداتشان مکلف شدند.
وی گفت: برای مثال سرمایه گذاری ایمیدرو در فولاد قاینات و قلعه زری خوسف، منجر به ایجاد اشتغال پایدار در استان شد.
معاون استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مشارکت در برق رسانی به معادن شاهکوه نهبندان نیز از مهم ترین اقدامات ایمیدرو در استان بود، افزود: ایدرو یا سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برابر تفاهم نامه منعقده با استانداری مکلف شد برای اجرای طرح هایی همچون بافندگی نساجی فردوس، ریسندگی طبس و استیل کورد نهبندان با بخش خصوصی در سرمایه گذاری مشارکت کند.
عابدی اظهار کرد: موضوع سرمایه گذاری ایدرو در استان، نیازمند موافقت هیئت دولت بود لذا در آخرین جلسه هیئت دولت در مهرماه امسال که با حضور معتمدیان همراه بود، با پیگیری ویژه شخص استاندار، موافقت دولت برای سرمایه گذاری ایدرو در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار