مشاور وزیر و مسئول شبکه آموزشی دانش آموز(شاد) با بیان اینکه ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار دانش آموز ما در شاد احراز هویت شده اند که ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفرشان به شکل همزمان آموزش می بینند گفت: جریان تعلیم و تربیت تعاملی در آموزش و پرورش ادامه دارد.

به گزارش موبوایران به نقل از ایسنا، سید حسن الحسینی، با بیان اینکه برنامه شاد یک برنامه تعلیم و تربیتی است که توانسته است خودش را تا حدود زیادی از یک پیام رسان صرف تعالی داده و به یک پلتفرم کامل آموزشی تبدیل شود گفت: اکنون شاد بزرگترین اپلیکیشن آموزشی کشور است و توانسته امکانات آموزش تعاملی را تا حدودی فراهم آورد.
وی افزود: موفقیت کامل به هیچ عنوان، ولی موفقیت نسبی داشته ایم و ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار دانش آموز ما در شاد احراز هویت شده اند که ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفرشان به شکل همزمان آموزش می بینند و جریان تعلیم و تربیت تعاملی در آموزش و پرورش ادامه دارد. به عبارتی از این ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر حدود ۲۰ درصدشان (حدود دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر) طبق برآوردهای ما از شبکه های دیگر استفاده می کنند و ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از شبکه شاد. بعضا کلاس های لایو و تمرین و تکلیف دارند و کار در بیرون از شبکه هم دارند. این ۹ میلیون عملا در شاد آموزش می بینند.
مسئول شبکه شاد با بیان اینکه کلاس فیزیکی کاملا در شبکه شاد شبیه سازی شده است گفت: روابط معلم با دانش آموزان، اولیا و مدرسه به نحوی ساماندهی شده که کار آموزشی و پرورشی توامان ادامه یابد.
الحسینی با بیان اینکه ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دانش آموز در کل کشور داریم اظهار کرد: امسال آموزش و پرورش آموزش ترکیبی را اجرا می کند که آمیزه ای از آموزش مجازی، تلویزیونی، مکتوب با بسته های آموزشی و بعضا در مناطقی که اجازه داد شود آموزش حضوری است. ۳.۵ میلیون باقی مانده به دلایلی چون عدم پوشش شبکه اینترنت و عدم دسترسی به ابزار هوشمند به شبکه شاد دسترسی ندارند که البته این آمار بر ای ما رنج آور است.
وی افزود: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار