مهدی طارمی به آرزوی دیرینه خود برای حضور در فوتبال اروپا رسید و دو روز قبل به صورت رسمی قرارداد دو ساله ای با باشگاه ریوه آ منعقد کرد. اتفاق حاشیه ای بسیار مهم درباره این انتقال، اما اخباری و عکس هایی است که از جلسه امضای قرارداد طارمی با باشگاه پرتغالی منتشر و مشخص شد که پسر خواننده و آهنگساز ایرانی لس آنجلسی گویا نقش مهمی در حضور مهاجم تیم ملی در فوتبال پرتغال داشته است.

روزنامه شهروند: مهدی طارمی به آرزوی دیرینه خود برای حضور در فوتبال اروپا رسید و دو روز قبل به صورت رسمی قرارداد دو ساله ای با باشگاه ریوه آ منعقد کرد. اتفاق حاشیه ای بسیار مهم درباره این انتقال اما اخباری و عکس هایی است که از جلسه امضای قرارداد طارمی با باشگاه پرتغالی منتشر و مشخص شد که پسر خواننده و آهنگساز ایرانی لس آنجلسی گویا نقش مهمی در حضور مهاجم تیم ملی در فوتبال پرتغال داشته است.
اگر تمام عکس های طارمی در زمان امضای قرارداد با ریوه آ را نگاه کنید، متوجه حضور یک جوان ایرانی خواهید شد که بررسی های بیشتر مشخص کرد نام او برنا آذر بوده و پسر شهرام آذر (سندی) آهنگساز و خواننده ایرانی لس آنجلس بوده است.
درباره نقش پسر سندی که از اعضای گروه این خواننده هم هست، در انتقال طارمی به فوتبال اروپا حرف وحدیث های زیادی مطرح شده و خیلی ها بر این باور هستند که رابط حضور او در پرتغال هم پسر سندی بوده است. با این حال همه می دانند که علیرضا نیکومنش مدت هاست مدیربرنامه مهاجم تیم ملی ایران بوده و او همان کسی است که طارمی را به ریزه اسپور ترکیه هم برده بود و امسال توانست با ارتباطات خود مقدمات انتقال طارمی به ریوه آ پرتغال را فراهم کند.
منتها وقتی عکس پسر سندی در کنار طارمی هنگام عقد قرارداد منتشر شد، ابهامات بسیار زیادی به وجود آمد و درنهایت مشخص شد که مدیربرنامه های طارمی که به خاطر انجام امور شخصی در کانادا حضور داشته، به دلیل این که امکان سفر به پرتغال و حضور در جلسه عقد قرارداد را نداشته، با پسر سندی که یکی از دوستان بسیار نزدیکش بود، تماس می گیرد و از او درخواست می کند که مهدی طارمی را همراهی کند و به همین ترتیب این جنجال به ...

سرخط اخبار