محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به مسائل فنی دخالت نمی کنم و در مورد جونیور، کالدرون در نیم فصل تصمیم خواهد گرفت.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، محمدحسن انصاری فرد در گفت وگو با برنامه شب های فوتبالی در مورد آخرین وضعیت مذاکرات این باشگاه با برانکو ایوانکوویچ برای پرداخت مطالبات او، اظهار داشت: در این مورد مذاکراتی را با وکیل برانکو داشتیم و منتظریم تا آنها موضع خود را در مورد صحبت هایی که انجام شده است، اعلام کنند. امیدواریم که با برانکو برای پرداخت طلبش به توافق خوبی برسیم. البته دو مسئله وجود دارد. اول اینکه ما پول قرارداد فصل پیش را به او بدهکار هستیم و قاعدتاً باید آن را پرداخت کنیم، اما از طرف دیگر اینکه او با باشگاه قرارداد داشت و به کارش ادامه نداد. از این رو ما هم خواهان این هستیم که با شرایطی که به وجود آمده است این حق را به ما بدهد تا خواسته هایی از وی داشته باشیم. امیدواریم در این مورد به نتیجه برسیم و کار به فیفا کشیده نشود و در واقع همه چیز دوستانه حل شود.
وی درباره اینکه گفته می شود باشگاه خلیج فارس به عقد قرارداد آریا برزگر با پرسپولیس اعتراض دارد، عنوان کرد: اول اینکه باشگاهی به نام خلیج فارس نداریم و در واقع آنها مدرسه فوتبال دارند. از این حیث برزگر بازیکن قانونی پرسپولیس است، اما لازم می دانیم حق این مدرسه فوتبال را محفوظ دانسته و حق رشد را به آنها بدهیم، چرا که به هرحال این مدرسه برای برزگر زحمت کشیده است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد بخشیده شدن محرومیت شجاع خلیل زاده در فاصله چند ساعت مانده به بازی پرسپولیس - پیکان، خاطر نشان کرد: وقتی مربی نفرات حاضر در اردوی تیمش را مشخص کرده است نمی تواند منتظر وضعیت بازیکنان تیمش بماند، در واقع سرمربی تیم برای استفاده از شجاع بلاتکلیف بود و چند ساعت مانده به ...

سرخط اخبار