باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص اتفاقات بازی با پرسپولیس بیانیه ای صادر و از مدیرعامل و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس انتقاد کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه سپاهان، بیانیه باشگاه سپاهان عیناً به شرح زیر است:
صحبت های امروز مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس در پی گفت و گوی تلویزیونی سرپرست محترم تیم فوتبال پرسپولیس و استفاده از کلمات دور از شأن و بی ادبانه اتفاق کم سابقه ای در فوتبال ایران نیست اما حداقل در این سطح، انتظار هواداران فوتبال چیزی جز این است. اینکه حتی اگر جدلی میان دو باشگاه درگرفته، هر یک از طرفین در جهت احقاق حق بکوشند و با استدلال بحث را پیش ببرند.
با این وصف، از شب گذشته چه در فضای مجازی و چه در رسانه های رسمی اشخاص مختلف و منتسب به باشگاه پرسپولیس از غیرمودبانه ترین کلمات برای پیش بردن دعوی خود استفاده کرده اند که ضمن تاکید بر برخورد حقوقی و قضایی چند نکته را خطاب به ایشان متذکر می شویم: جناب انصاری فرد با سابقه شما در فوتبال و بیرون از فوتبال این حداقل انتظار است که مثل هواداران نابالغ و نوجوان سخن نگویید. البته شما هیجان زده اید و دوست دارید سه امتیاز بی زحمت از اصفهان به تهران ببرید که البته ما این ذوق و هیجان را درک می کنیم اما حداقل کمی حفظ ظاهر کنید که حتی رسیدن به جام به بی اخلاقی و بی احترامی نمی ارزد اگرچه پیش از این هم روی چیزهای مهمی پا گذاشته اید که به عنوان مثل و در آخرین اقدام بازیکن سابقه داری را استخدام کرده اید که مروری بر سوابق او کافی بود تا هیچ کس برای استخدام او پا پیش نگذارد. این راه حتی اگر به کسب جام منتهی شود آینده ای ندارد. به هرحال راستگویی و دروغگویی چیزهایی هستند که آدم ها در طول زمان به آن مشهور می شوند. بد نیست درباره خودتان یک نظرسنجی بگذارید یا اگر سخت است مصاحبه های بعد از نیم فصل تان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار