تردد در محورهای منتهی به مرز چذابه روان اما پرحجم است

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰
رئیس پلیس راه استان از روان بودن تردد محورهای منتهی به مرز چذابه خبر داد.

- اخبار استانها -
سرهنگ رضا دولتشاهی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز ، اظهار داشت: کم کم به اوج ترافیک نزدیک می شویم هر چند که ما طرح ترافیک اربعین را از روز 13 مهر آغاز و محدودیت هایی که نیاز بوده در مسیرهای "اهواز به چذابه" و "اهواز به خرمشهر" اعمال کرده ایم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک محورهای منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه روان ولی پر حجم است، افزود: در بعضی نقاط نزدیک پایانه ها مقداری ترافیک نیمه سنگین است که بحمدالله با استقرار نیرو این موضوع مدیریت شده است.
اخبار اربعین 98| کاروان سفینة النجاة اهواز از شهید روز عاشورا تجلیل کردند
اخبار اربعین 98| کمبود خودرو در مرز شلمچه تردد زائران را مشکل کرده است
اربعین 98| استقرار کارآگاهان پلیس آگاهی در مرزهای چهارگانه
سرهنگ دولتشاهی در خصوص مراسم مشایه الحسین (ع) که جمعیت چند هزار نفری پیاده روی می کنند، بیان داشت: مراسم پیاده روی اربعین که از اهواز به سمت حمیدیه، سوسنگرد و چذابه در حال اجرا است، پلیس راه در نقاطی که نیاز بوده مستقر شدند و مسیرهایی که نیاز به ممنوعیت بوده مسدود کرده ایم تا بتوانیم ایمنی زائرانی که به صورت پیاده در حرکت هستند، تامین کنیم.
وی اضافه کرد: بر اساس آماری که تردد شمارها در جاده ها، تردد نسبت به سال گذشته بیش از 200 الی 260 درصد افزایش داشته که نسبت به روز گذشته 26 درصد افزایش یافته و روز به روز در حال افزایش است که نشان دهنده استقبال زیاد زائران اربعین حسینی است.
رئیس پلیس راه استان خوزستان خاطرنشان کرد: ان شالله با همکاری همه همکاران نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها بتوانیم تسهیلاتی ایجاد کنیم که زائران به راحتی تردد داشته باشند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار