مشاور عالی فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه وجود امنیت زیرساخت همه فعالیت هاست گفت: اگر عین الاسد را نمی زدیم امنیت ایران از دست می رفت. سردار دقیقی با تاکید بر اینکه ولی فقیه امنیت را به ما هدیه می دهد٬ تصریح کرد: در جنگ سوریه و جبهه مقاومت نیز نقش راهبردی رهبر انقلاب غیرقابل انکار است به همین دلیل تقاضا دارم افراد در این زمینه کار کرده و این نکات مهم را تبیین کنند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مشاور عالی فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه وجود امنیت زیرساخت همه فعالیت هاست گفت: اگر عین الاسد را نمی زدیم امنیت ایران از دست می رفت.
به گزارش تسنیم٬ سردار حسین دقیقی شب گذشته در جمع خیران و فعالان عرصه کمک مومنانه در استان همدان با بیان اینکه همدان در غرب کشور پشتوانه فعالیت های انقلاب اسلامی محسوب می شود٬ اظهار داشت: دفاع از مردم مظلوم خطه کردستان و خدماتی که مردم همدان به مردم این خطه داشتند سبب شد آنها از خطر گروهک ها نجات یابند.
وی با بیان اینکه گروهک ها با برنامه سنگین وارد منطقه شدند اما کمک های مردم همدان به این منطقه که تاثیر فراوانی داشت بی نظیر بوده و جای تقدیر دارد٬ افزود: این استان کماکان همانند دوران دفاع مقدس فعال و با نشاط در حال تحقق اهداف انقلاب است و امیدوارم خداوند این فعالیت ها را قبول کند.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه این خطه فرماندهانی مانند شهید همدانی و قهاری سعید را دارد که ممکن است مردم شناخت کمتری نسبت به برخی افراد مانند قهاری سعید داشته باشند تصریح کرد: این شهید معزز عمر خود را در مناطق غرب و شمال غرب کشور گذراند به گونه ای که استان کرمانشاه امنیت منطقه شرق خود را مدیون ایشان است.
وی با تاکید بر اینکه شخصیتی مانند شهید همدانی شخصیتی ملی و بین المللی است و این لطف خدا به این گونه افراد بوده است عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس نیز توفیق آشنایی با افرادی مانند شهید حسن صوفی را داشتم٬ فرد توانمند و جهادی که برای هر قشر برنامه ریزی خاصی انجام می داد.
دقیقی با تاکید بر اینکه لشکر انصارالحسین علیه السلام از پشتوانه های دفاع مقدس بود و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار