حزب همبستگی ایران اسلامی با انتقاد از روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، این امر را در برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری موثر دانست.

به گزارش خبرگزاری شبستان ، حزب همبستگی ایران اسلامی با انتقاد از روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، این امر را در برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری موثر دانست. در بخش هایی از بیانیه حزب همبستگی با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در شرایط داخلی و تهدیدهای خارجی خاطرنشان شده است: در شرایطی که کشور در یکی از حساس ترین برهه های زمانی خود به سر می برد، نیاز به تشکیل یک مجلس مقتدر، کلان نگر و با حضور نخبگان همه جریانات سیاسی که بتوانند نمایندگی طیف های مختلف مردم را به عهده داشته و تصمیماتی بر مبنای منافع ملی اتخاذ کنند، بیش از پیش ضروری می نماید.
نویسندگان این بیانیه یادآور شده اند: آن چه حزب همبستگی ایران اسلامی در ششمین کنگره سراسری خود در روزهای پایانی آذر ماه و با موضوع "نهادهای انتخابی و جمهوریت نظام" در خصوص ایجاد فضایی مناسب برای شرکت آزادانه همه سلایق در انتخاباتی رقابتی و منصفانه و تشکیل مجلسی در تراز ایران اسلامی تذکر داده بود، اینک خودنمایی می کند.
صادرکنندگان این بیانیه معتقدند که با توجه به نتیجه بررسی صلاحیت ها مجلسی شکل نمی گیرد که بتوان امیدی به به تشکیل آن داشت مگر آن که در اندک فرصت باقی مانده شاهد تغییر رویکرد و حرکت در مسیر تامین منافع ملی باشیم.
حزب همبستگی ایران اسلامی اعلام کرده است که همچون دیگر احزاب اصلاح طلب و علیرغم همه محدودیت ها تنها راه اصلاح را رجوع به صندوق های رای و تسری خواست و اراده مردم در تصمیم سازی های خرد و کلان می داند و ادامه داده است: با تکیه بر همین دیدگاه، همه اعضای واجد شرایط خود را به شرکت در فرآیند ثبت نام و حضور در انتخابات مجلس فراخواند و هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار