مدیرکل حراست وزارت ورزش گفت: این وزارتخانه حتما برای دلالانی که به صورت غیرقانونی در فوتبال کار می کنند برنامه دارد و از ظرفیت وزارت اطلاعات هم استفاده می کنیم.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جعفر سمیعی مدیرکل حراست وزارت ورزش در خصوص تایید صلاحیت کاندیدا های مجامع فدراسیون های ورزشی گفت: معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای توسط دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی، اسامی را به حراست اعلام می کند و کار استعلام را انجام می دهیم که این کار زمان بندی مشخصی دارد.
وی همچنین در مورد اعتراض برخی از نامزد ها مبنی بر رد شدن صلاحیت آن ها در مجمع انتخابات فوتبال، افزود: این نظر شخصی دوستان است. در فدراسیون فوتبال یک هیات سه نفره به صورت شکلی صلاحیت آنان را بررسی می کند و ورود به صلاحیت مدیریتی، امنیتی و حراستی ندارد و اسامی را به دبیر فدراسیون اعلام و بعد از آن به مرکز حراست وزارتخانه اعلام می شود.
مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان در خصوص دلالی در فوتبال خاطرنشان کرد: وزارت به طور حتم برای دلالانی که به صورت غیرقانونی در فوتبال کار می کنند، برنامه دارد و پرونده ای تشکیل شده و از ظرفیت وزارت اطلاعات هم استفاده می کنیم. به لحاظ قانونی نمی توانیم اسم کسی را بیاوریم و پرونده در حال تکمیل شدن است.
وی درباره جرایم در فضای سایبری گفت: متاسفانه بی اخلاقی در ورزش زیاد دیده می شود و تنها شامل رشته فوتبال نیست و اشخاص خود باید پیگیر این قضایا باشند. امیدواریم این موضوعات در ورزش کمتر شود.
سمیعی درباره ویدئوی منتشر شده از فدراسیون شنا در سایت فدراسیون جهانی، گفت: این ویدئو حذف شد. این فیلم با یک ناهماهنگی منتشر شد و قرار نبود کار شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری