یک مقام سابق رژیم صهیونیستی تصریح کرده که این رژیم توان پیروزی در برابر ایران در صورت بروز درگیری را نخواهد داشت.

به گزارش گروه مانیتورینگ بین الملل خبرگزاری فارس، «چاک فرلیچ»، مشاور اسبق امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفته که این رژیم در صورت بروز درگیری با ایران، توان پیروزی در برابر این کشور را نخواهد داشت. 
فرلیچ گفت: «ایران یک قدرت منطقه ای است و بازی کردن با آن خطرناک است. فکر می کنم ایران نخستین دشمن ما است که به قدری قدرتمند، پیشرفته و دور از ما است که احتمالاً نمی توانیم شکستش دهیم.»
وی اضافه کرد: «ما نمی توانیم در تقابل با ایران پیروز شویم. ما می توانیم با موفقیت از خودمان دفاع کنیم و شب را آسوده بخوابیم ولی نمی توانیم ایران را شکست دهیم.»
اظهارات فرلیچ در حالی بیان شده که شبکه «سی ان ان» به نقل از یک مقام آمریکایی که اشاره ای به نام او گزارش داده که ترور «محسن فخری زاده» دانشمند هسته ای و دفاعی ایران توسط رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.
مقام مورد استناد سی ان ان گفته که معمولا تل آویو دولت آمریکا را در جریان اهداف و عملیات های خود قرار می دهد؛ اما طبق گزارش سی ان ان، وی از تأیید اینکه این بار نیز تل آویو چنین کاری کرده است یا خیر خودداری کرد علی رغم آنکه او تأکید کرد که شهید فخری زاده از مدت ها قبل یکی از اهداف تل آویو بوده است.
این اظهارات در حالی است که پیشتر، روزنامه «نیویورک تایمز» به نقل از سه منبع اطلاعاتی گزارش داده بود که رژیم صهیونیستی، عامل انجام عملیات ترور علیه شهید فخری زاده بوده است.
از سوی دیگر، «عاموس یادلین» رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی درباره احتمال ارتباط سفر «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا به فلسطین اشغالی با ترور شهید فخری زاده گفته بود: «اینطور به نظر می رسد که پامپئو برای نوشیدن شراب به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار