مسئول امور سرمایه گذاری شهرداری قم از افزایش سرانه واحدهای مسکونی در قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدرضا معرفت با تأکید بر اهمیت بهسازی و احیای بافت فرسوده، اظهار داشت: بخشی از پروژه های تعریف شده در مجموعه شهرداری به احیای بافت فرسوده اختصاص داشته که می تواند به عدم توسعه بی رویه شهر کمک شایانی کند.
مسئول امور سرمایه گذاری شهرداری قم احداث مجتمع مسکونی کوچه ۵۵ بلوار غدیر را نمونه ای از سیاست های شهرداری در راستای احیای بافت فرسوده معرفی کرد و افزود: این پروژه باهدف افزایش سرانه واحدهای مسکونی تعریف شده و در تاریخ ۲۵ تیرماه سال ۹۹ کلنگ زنی شده است.
معرفت در امور سرمایه گذاری آورده شهرداری قم را ۱۲۷ میلیارد تومان ارزیابی کرد و گفت: سهم شهرداری در این پروژه ۳۷.۵ درصد بوده که شامل زمین و عوارض پروانه بوده است.
وی آورده بخش خصوصی در این پروژه را ۲۲ میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: در این پروژه در مجموعه ۳۴ میلیارد تومان هزینه شده که بر اساس اصول مهندسی و تمرکز برساخت واحدهای مسکونی به صورت مجتمع بوده است.
مسئول امور سرمایه گذاری شهرداری قم در پایان با تأکید دوباره بر افزایش سرانه واحدهای مسکونی، خاطرنشان کرد: نیاز داریم ظرفیت های شهر قم به خوبی شناسایی شده و ضمن توسعه اقتصادی سرانه واحدهای مسکونی نیز افزایش یابد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار