معرفی بازی موبایل Durango: Wild Lands؛ ساخت تمدن در میان دایناسورها

زومجی پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
Durango: Wild Lands یک بازی نقش آفرینی و MMO است که بازیکنان در جریان آن باید در جزیره ی دایناسورها تمدن خودشان را راه اندازی کنند. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

معرفی بازی موبایل امروز، به سراغ یک بازی نقش آفرینی و MMO رفته ایم که تیم سازنده سعی کرده با ارائه مکانیزم های جدید و کاربردی، بازی های MMO را متحول کند. بازی اندروید و آیفون Durango: Wild Lands یک بازی نقش آفرینی است که از نظر گیم پلی و المان ها شاهد مواردی هستیم که کمتر در بازی های مشابه به کار گرفته شده است و همین موارد، باعث شده تا بازی آیفون و اندروید Durango: Wild Lands به یک بازی کامل و سرگرم کننده تبدیل شود. از نظر داستان، بازی موبایل Durango: Wild Lands روایت گر مردمی است که ازطریق قطار در حال سفر هستند، اما ناگهان اتفاقی مرموز و نامشخص در بازی رخ می دهد و زمانی که به هوش می آیید، خود را در جزیره دایناسورها پیدا می کنید.
با شروع بازی موبایل Durango: Wild Lands باید کاراکتر خود را از میان کاراکترهای متعدد بازی انتخاب کنید. پس از انتخاب شخصیت اصلی، می توانید او را شخصی سازی کنید. البته شخصی سازی ابتدای بازی، آن چنان گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار نمی دهد، اما زمانی که بخش پیش درآمد داستانی را تمام کردید، می توانید سایر بخش های کاراکتر خود را هم تغییر دهید و او را مطابق میل تان شخصی سازی کنید. سپس یک بخش آموزشی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است تا ساختار بازی را به خوبی یاد بگیرند. یکی از موارد بسیار مهم در بازی اندروید و آیفون Durango: Wild Lands، ساخت وساز است. بخش آموزشی هم قصد دارد ساخت وساز و نحوه ی استفاده از آن را در جریان چند مرحله به طور مفصل و کامل به بازیکنان یاد دهد. در جریان ساخت وساز بازی، می توانید سلاح های مختلفی نظیر انواع و اقسام تبرها و چاقوها را برای خود بسازید تا بتوانید ازطریق ...