پنتاگون اعتراف کرد ۳۴ نیروی آمریکایی درحمله به پایگاه عین الاسد دچار ضربه مغزی شدند.

قدس آنلاین : وزارت دفاع آمریکا روز جمعه در ادامه اعترافات قطره چکانی خود در مورد تلفات حملات موشکی ایران اعلام کرد: تا کنون ۳۴ نیروی آمریکا را دچار ضربه مغزی کرده است. 
اعترافات هفتگی پنتاگون به افزایش تلفات حملات موشکی ایران به پایگاه های نظامی آمریکا در حالی صورت می گیرد که  دونالد ترامپ  همچنان بر نادیده گرفتن این حملات اصرار دارد. جاناتان هافمن سخنگوی پنتاگون در آخرین گزارش تلفات حملات موشکی ایران به پایگاه های آمریکا در عراق گفت: این حملات تا کنون 34 زخمی داشته است. 
هافمن در مورد سربازان زخمی آمریکایی اعزام شده به آلمان گفت: هشت سربازی که قبلا به آلمان برای درمان اعزام شده بودند هم اکنون به آمریکا منتقل شده اند و 9 سرباز دیگر به آلمان منتقل شده اند و همچنان در آنجا تحت درمان قرار دارند. 
سخنگوی پنتاگون در ادامه افزود: یک نفر به کویت منتقل شد و در آنجا از خدمات درمانی بهره مند و به عراق بازگردانده شد، 16 سرباز دیگر به علت صدمات مغزی در عراق نگهداشته شدند و همانجا درمان شده و به وزارت دفاع بازگردانده شدند. 
خبرنگاری پرسید که نیچروان بارزانی رئیس جمهوری اقلیم کردستان عراق روز گذشته در داووس در دیدار با ترامپ، گفته است که بازگشت داعش خطری جدی برای عراق است و به همین دلیل حضور نیروهای آمریکایی در این کشور ضرورت دارد، آیا شواهدی از بازگشت داعش در اختیار دارید؟
سخنگوی پنتاگون اظهار کرد: هدف طولانی مدت ما برای حضور در عراق، مبارزه با داعش و کمک به مردم عراق برای داشتن رفاه بوده است. من فکر می کنم آنچه که رئیس جمهوری اقلیم کردستان مطرح کرد، بازتابی از خواست بسیاری از مردم عراق است که حضور نیروهای آمریکایی در عراق را مفید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار