مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: ما بازیکن خوب در لیگ برتر زیاد داریم ولی فکر می کنم مهدی کیانی فوتبالیست بسیار خوبی است به نظر من و در حال حاضر می شود گفت بهترین فوتبالیست ایران.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ درسال 98 بی تردید یکی از مهمترین اتفاقات فوتبالی قهرمانی پرسپولیس و در پی آن رفتن برانکو و جدایی دو بازیکن اصلی این تیم یعنی شایان مصلح و سروش رفیعی بود که در میان هواداران پرسپولیس نیز بازیکنان محبوبی بودند. هواداران از رفتن او ناراحت شدند و انتقاد کردند اما نتیجه گرفتن پرسپولیس اجازه نداد این انتقادات گسترده شود. مصلح قبل از رفتن رفیعی به سپاهان پیوست. در ادامه گفتگوی عیدانه خبرنگار برنا با مدافع با اخلاق فوتبال ایران را می خوانید:
عید نوروز شایان مصلح را یاد چه چیزی می اندازد؟
تصویری که از عید نوروز در ذهنم است جمع شدن دور هم خانواده ها است که متأسفانه امسال این اتفاق نیفتاد.
اولین عیدی که گرفتید چه چیزی بود و از چه کسی گرفتید؟
اولین عیدی که گرفتم یادم نیست ولی قطعا از خانواده ام گرفته ام.
اهل عیدی دادن هستید؟
یک سالی است که عیدی می دهم ولی امسال هم به خاطر کرونا کسی را ندیدیم که بخواهیم عیدی بدهیم.
تلخ ترین خاطره شما از نوروز چیست؟
من پدرم را یک فروردین 75 از دست دادم و آن زمان سه ساله بودم ، یادم نمی آید اما می شود گفت تلخ ترین عید ما بوده و سال 95 هم مادربزرگم را در اسفند ماه از دست دادم که عید تلخی سال 96 داشتیم.
سال 99 را چگونه آغاز کردید؟
انشالله سال 99 سال بهتری برای همه باشد. نوروز را در قرنطینه در ییلاق لارستان رودبار بودم. ولی الان طبق خواسته باشگاه به اصفهان آمدیم که تمریناتمان شروع شود و دوباره اعلام کردند که تمرینات تعطیل است و باید دوباره قرنطینه شوم.
بهترین اتفاق سال 98 شما چه بود؟
بهترین اتفاق سال 98 آشنا شدن با آدمی بود که حالا شاید بعدها در مسیر زندگی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار