جسد یک مرد که 7 سال پیش توسط همسرش به قتل رسیده بود کشف شد.

آنچه دیگران می خوانند: مهم/ علائم اولیه کرونا در کودکان + تشخیص و پیشگیری قایق سواری بهاره رهنما در روزهای کرونایی + عکس شوک جدید به بازار خودرو / جزئیات فروش خودرو به قیمت کارخانه معجزه مخلوط زردچوبه و فلفل سیاه قیمت دلار درپایه سی هزار تومان؛ افزایش صعودی نرخ ارز|جدول آمار تلخ فوت تهرانی ها با کرونا تا به امروز
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
 پلیس آمریکا زن جوانی را که در سال 2015 همسرش را کشت و جسدش را 7 سال در حیاط پشتی خانه دفن کرده بود شناسایی و دستگیر کرد.
گزارش پلیس حاکی از آن است که سگ هنگام حفاری املاک در منطقه پس از 7 سال متوجه جسد مردی شد که زیر بلوک های سیمانی دفن شده بود و با انتقال جسد به پزشکی قانونی کارشناسان فهمیدند که مقتول با ضربات پی در پی جسم سخت به قتل رسیده و جسدش در حیاط پشتی خانه دفن شده است.
اطلاعات پلیس نشان داد که متهم طی 7 سال مدعی شده بود همسرش او را تنها گذاشته و به طور مرموزی ناپدید شده است به همین خاطر پس از قتل همسرش با مرد دیگری ازدواج کرده و حساب های بانکی او را خالی کرده و برای خود زندگی جدیدی را آغاز کرده است.
همچنین با تحقیقات پلیس مشخص شد که این زوج در سال 2014 با یکدیگر اختلاف داشتند به طوری که با اسلحه یکدیگر را تهدید به مرگ کردند که با پادرمیانی پلیس و تعهد اختلاف خانوادگی شان شان حل شد اما یک سال مرد آمریکایی به قتل رسید و جسدش دفن شد.
در حال حاضر مجرم در زندان است تا به زودی مجازاتی برایش در نظر گرفته شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار