ساعت24 -پسر نوجوان که در جنایتی فجیع دو زن را در خانه فساد کشته و گلوی آن ها را بریده بود به زودی محاکمه می شود.

پسر نوجوان که در جنایتی فجیع دو زن را در خانه فساد کشته و گلوی آن ها را بریده بود به زودی محاکمه می شود.
رسیدگی به این پرونده از شهریور سال ۹۷ به دنبال تماس مرد جوانی با پلیس آغاز شد.وی که با ماموران کلانتری ابوذر تماس گرفته بود، گفت: در همسایگی ما دو زن جوان زندگی می کنند که مدتی است رفت و آمد های مشکوک دارند. ما چند بار به خاطر رفتار های مشکوک به آن ها تذکر داده بودیم و آخرین بار قرار بود از خانه شان نقل مکان کنند، اما حالا مدتی است از هیچ کدام از آن ها خبری نیست. همسایه ها آن ها را ندیده و نگرانشان شده اند.
با اطلاعاتی که مرد همسایه به پلیس داد ماموران به خانه فساد رفتند و پس از گشودن در خانه با جسد های متعفن دو زن جوان روبه رو شدند که گلوی آن ها بریده شده بود.اسباب و اثاثیه خانه به هم ریخته بود و شواهد نشان می داد به این خانه دستبرد زده شده و چندین روز از جنایت گذشته است.
اجساد دو زن با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد. ماموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی تماس های تلفنی دو زن جوان پرداختند و فهمیدند آن ها خانه فساد برپا کرده بودند.
به این ترتیب چندین مظنون بازداشت شدند تا این که ماموران دریافتند آخرین نفری که با دو زن جوان تماس گرفته و با آن ها قرار ملاقات گذاشته بود یک پسر ۱۷ ساله به نام احسان بوده است.
احسان خیلی زود بازداشت شد و ادعا کرد دو زن را نمی شناسد، اما در بازجویی های تکمیلی به قتل اعتراف کرد.
پسر نوجوان گفت: من و دوستم آرمین که ۲۲ سال دارد با هم قرار گذاشته بودیم تا به خانه دو زن جوان برویم. ما هر دو به آن جا رفتیم تا با آن ها رابطه برقرار کنیم، اما آن جا بود که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار