هافبک تیم استقلال گفت: فکر می کنم آن دربی که پنالتی از دست دادم،بدترین شب زندگی فوتبالی ام بود. هرگز هم جبران نکردم. چون اتفاق بدی بود که افتاد اما تلاش کردم در بازی های دیگر به تیمم کمک کنم و تاثیرگذار باشم. نمی شود گفت جبران کردم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
برنامه نوروز فوتبالی که در تعطیلات عید ۹۹ هرروز برای انتخاب برترین های فوتبال ایران در سال ۹۸ روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود، امروز میزبان علی کریمی هافبک توانمند استقلال بود. کریمی در این گفت و گو صحبت های جالبی را درباره مسائل مختلف انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:
*پیک نوروزی ام را خودم حل می کردم
عید مرا یاد دیدو بازدیدهای دوستانه و خانوادگی می اندازد. عید البته مرا یاد پیک نوروزی هم می اندازد. من آن را خودم حل می کردم و در یکی دو روز آن را تمام می کردم.
*مهم ترین دغدغه ام کرونا است
سال نود و هشت هم اتفاقات خوب و هم خاطرات تلخ داشت. از نظر فوتبالی برایم سال خوبی بود. زیاد به این فکر نکردم که چه اتفاق خوبی می تواند مرا خوشحال کند. تنها چیزی که ذهنم را درگیر کرده این است که این بحران به وجود آمده بگذرد و بعد بتوانیم برنامه ریزی خوبی کنیم.
*مردم فیلم سرخپوست را در خانه ببینند
من مثل همه سعی می کنم در خانه بمانم. هم در خانه ورزش می کنم و بالاخره باید طوری سرگرم شویم. فیلم می بینم و آخرین فیلمی که دیدم سرخپوست بود و از مردم می خواهم آن را ببینند. کتاب هم می خوانم و الان کتاب خداوند الموت را پیشنهاد می کنم.
*فوتبالیست ها باهوش ترین هستند
مردم فکر می کنند فوتبالیست ها اهل مطالعه نیستند اما فوتبالیست ها واقعا جزو باهوش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار